Sol Yanım 8. bölüm izle! 21 Ocak Sol Yanım tek parça puhutv

Sol Yanım 8. bölüm full izlemek için yayında. 21 Ocak Perşembe akşamında Star TV ekranlarında yayınlanan Sol Yanım 8. bölüm tek parça halinde Puhutv’de. Peki, Sol Yanım 29. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

banner311
Sol Yanım 8. bölüm izle! 21 Ocak Sol Yanım tek parça puhutv

Sol Yanım 8. son bölüm ile 21 Ocak Perşembe akşamında Star TV ekranlarında izleyenleri ile buluştu. Başrollerinde Özge Yağız ile Tolga Mendi’nin oynadığı Sol Yanım dizisinin 8. bölümünün tamamı kesintisiz olarak Puhutv platformundan izlenebilmekte.

Sol Yanım dizisinin 9. bölüm fragmanını yayınlanır yayınlanmaz haberimizde bulabilirsiniz.

Nilgün kızını hayal kırıklığından korumak için neler yapacak? İhsan, Nilgün’le karşılaşmasının ardından Serra ve Selim’in ilişkisine bakışını değiştirecek mi? Biricik ve Zeynep’in kavgası okuldaki dengeleri nasıl değiştirecek? Berrin Kutlusay’ın malikaneye gelişi dengeleri nasıl etkileyecek? Selim, Burak’ın yapmaya çalıştığı kötülüğün farkına varacak mı?

Nilgün, Serra’nın İhsan tarafından eve bırakıldığını görünce kızına İhsan hakkında sorular sorar ve Kutlusay Ailesi hakkında uyarır. İhsan, Serra’nın Nilgün’ün kızı olduğunu görünce büyük bir şaşkınlık yaşar. Nilgün kızının bir Kutlusay tarafından üzülmesine izin vermemeye kararlıdır. Serra’nın kendisiyle aynı hataya düşmemesi için elinden geleni yapmaya karar verir. 

 Berrin’in geçirdiği kalp krizi ailenin tekrar bir araya gelmesini sağlarken buzlar da yavaş yavaş erir. İhsan ve Selim arasında orta yolu bulmaya çalışan Berrin, nihayet başarıya ulaşır ve babasının özrü karşısında Selim yumuşar. Berrin’in malikaneye gelmesiyle Selim de eve geri dönüp dönmeme konusunu düşünmeye başlar.

Berrin’in gelişi Asena’yı köşeye sıkıştırır. Gözünü Asena’dan ayırmayan Berrin, Asena’ya karşı İhsan’ı uyarır. Asena ise katalog çekimlerini bahane ederek İhsan’dan aldığı parayı babasına emanet eder.

 Burak, Selim’i partilerle dolu hayatına geri döndürüp Serra’dan uzaklaştırmaya çalışırken, Serra’yı ise Selim’le ilişkilerinin yürümeyeceğine ikna etmeye çalışır. 

 Biricik, Zeynep’in ihanetine karşı intikam planını hazırlar. Zeynep, Nazlım’ı tehdit etmeye kalkınca sert bir çıkışla karşı karşıya kalır. Nazlım, Barbar ve Ali ise bu hengameden yararlanarak arkadaşların arasını daha çok açmak için iş başındadır.

SOL YANIM 8. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2021, 02:45

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.