Gülseren Budayıcıoğlu'nun Madalyonun İçi romanından uyarlanan Masumlar Apartmanı dizisi 5. bölümde neler oldu? Masumlar Apartmanı 6. bölüm ön izleme yayınladı. TRT 1'de yayınlanan dizinin takipçileri Masumlar Apartmanı 6. bölüm fragmanını merak ediyor. Masumlar Apartmanı 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

MASUMLAR APARTMANI 5. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Çarpıcı hikayesi ile yeni bölümleri merakla ve heyecanla beklenen “Masumlar Apartmanı”nın beşinci bölümünde neler olacak:
Memduh’la yaşadığı kavga sonrası Han’dan destek bekleyen Safiye hüsrana uğrar. Yaşanan kriz, İnci’yi evliliklerini duyurma fikrinden vazgeçirir.

Esat’ın Esra ile evlendiğini sanan Gülben, derin acılar içindedir ancak dertleşecek kimsesi yoktur. Ege’nin atacağı bir adım İnci ve Memduh’u zor durumda bırakır.

Han kardeşleriyle paylaşamadığı mutluluğunu babasıyla paylaşır. Ancak Hikmet hafıza sorunu yaşamaktadır. Han bir günlüğüne de olsa, her şeyden uzakta bir balayı tatili yapmak istese de evde yaşanacak bir sorun yüzünden acilen dönmek zorunda kalırlar. Hikmet Safiye ve Gülben’e Han’ın evlendiğini söyler. Safiye’nin dünyası başına yıkılacaktır.

MASUMLAR APARTMANI 6. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Masumlar Apartmanı 6. bölüm önizleme dün gece yayınlandı ancak Masumlar Apartmanı 6. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.