Ramo 22. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ramo 21. bölüm full izle tek parça

Ramo 21. son bölümü ile SHOW TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Murat Yıldırım, Esra Bilgiç, Olgun Şimşek, İlker Aksum ve Yiğit Özşener gibi başarılı isimlerin yer alıyor. Ramo 22. bölüm fragmanı merak edilip araştırılıyor. Peki Ramo 22. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

banner311
Ramo 22. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ramo 21. bölüm full izle tek parça

Ramo dizisi 21. son bölümü ile ekrana geldi. Son bölümde; Ramo, bir yandan canını kurtarmaya çalışırken bir yandan da ailesini ve abisi Hasan’ı kurtarmaya çalışıyordur. Ramo 22. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ramo 21. bölüm özeti...

Ramo, bütün ailesinin öldürüldüğünü düşünüyordur ve hiç bilmediği bir yerde kendine gelmiştir. Karşısına çıkan adamlar ise Ramo’dan ailesi karşılığında hiç beklemediği bir şey isterler; birini öldürmek. Oysa Ramo kiralık katil değildir.

Diğer yandan Cihangir ve adamları Ramo’nun peşindedir. Ramo, bir yandan canını kurtarmaya çalışırken bir yandan da ailesini ve abisi Hasan’ı kurtarmaya çalışıyordur. Hiç beklemediği bir anda Sibel de ailesini ve Hasan’ı kurtarmak isteyen Ramo’ya açıktan yardım etmeye başlar.

RAMO 22. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Ramo dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yayınlanır yayınlanmaz haberimizde yer alacak.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.