AKP Genel Başkanı Erdoğan’ın 2018 seçimlerinde duyurduğu Millet Bahçelerindeki milletin cebine nasıl el koyulduğunu açıklıyoruz.

Habererk / Özel Haber

Cumhurbaşkanı AKP Genel Başkanı Erdoğan’ın 2018 seçimlerinde duyurduğu Millet Bahçelerindeki skandallar bitmek bilmiyor.

Habererk son skandalı açıklıyor.

YUVARLANACAKSINIZ DEDİKLERİ MİLLETİ BAHÇESİ VATANDAŞIN CEBİNE EL ATTI!

Millet Bahçelerinde tuvaletler ve otoparklar paralı hale getirildiği bildirildi.

BAKAN KASAPOĞLU, SKANDALLARI BİTMEYEN İSLAM OYUNLARINI DEĞERLENDİRDİ: BAŞARIYLA DEVAM EDİYOR! BAKAN KASAPOĞLU, SKANDALLARI BİTMEYEN İSLAM OYUNLARINI DEĞERLENDİRDİ: BAŞARIYLA DEVAM EDİYOR!

İçindeki restoranlar dışarıdaki restoranlardan kafelerden daha pahalı olduğu ifade edildi.

Vatandaşlar ise, “Bu nasıl Millet Bahçesi?” Sorusunu sordu.

“YUVARLANACAKSINIZ!”

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan’ın, 24 Haziran 2018 seçimleri öncesinde, seçim vaatleri arasında millet kıraathaneleri ile birlikte millet bahçeleri de yer almıştı.

Erdoğan, millet bahçelerini “Anneler, alacaksınız çoluğunuzu çocuğunuzu yanınıza, gideceksiniz millet bahçesine, onlarla beraber yuvarlanacaksınız” sözleri ile duyurmuştu.

MİLLET BAHÇELERİNDE YUVARLANMANIN BEDELİ!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim vaadi olan ‘millet bahçelerinin maliyeti ortaya çıkmıştı. Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), tamamlanan ve uygulama aşamasında olan 46 Millet Bahçesi’nin toplam maliyetinin 1 milyar 688 milyon lira olduğunu, projelendirme aşamasında ise 126 Millet Bahçesi bulunduğunu açıklanmıştı.