İspir Belediye Başkan Adayı Aras: "Birlikte yöneteceğiz"

İYİ Parti'nin İspir Belediye Başkan Adayı Nizamettin Aras, "İspir'i birlikte yönetelim" parolasıyla yola çıktıklarını belirterek, seçmenlerden destek istedi.

Aras, merkezdeki seçim bürosunun açılışından sonra esnaf ziyaretleri, ev toplantılarına devam ederek, İspir'de neler yapabileceklerini anlatıyor.

İmar planı ve altyapı projelerinden, istihdama yönelik işletme ve fabrikalara, hayvancılık ve tarım politikalarına kadar pek çok konuda iddialı plan ve programlarını anlatan Aras, tüm bunları sosyal sorumluluk bilinci ve deneyimi ile İspir halkıyla birlikte yapacaklarını ifade ediyor.

İspir'in köylerinde de çalışmaları sürdüren Aras'ın başlıklar halendeki yönetim anlayışı şöyle:

- İlçe yönetimini, halkın doğrudan katılımını sağlayacak bir modelle şekillendireceğim.

-  İlçemizin deneyimli büyüklerinden oluşan bir İhtiyar Heyeti oluşturarak, geçmiş tecrübeleri ve bilgileriyle İspir'in geleceğine ışık tutmalarını sağlayacağım.

AKP’li Tuğrul Türkeş: “Kavala’yı ziyaret edeceğim, gerçek milliyetçilik bu” AKP’li Tuğrul Türkeş: “Kavala’yı ziyaret edeceğim, gerçek milliyetçilik bu”

-  İhtiyar Heyeti ve Dayanışma Meclisi ile birlikte, şeffaf ve katılımcı bir yönetim anlayışını benimseyerek İspir'i birlikte yöneteceğiz.

-  İhtiyar Heyeti, toplumsal konularda danışmanlık yapacak ve karar alma süreçlerimize katkıda bulunacak.

- Dayanışma Meclisi'ni hayata geçirerek, toplumun farklı kesimlerini bir araya getireceğim.

-  İspir'in geleceğiyle ilgili alınacak kararlarda, Dayanışma Meclisi'nin görüş ve önerilerini dikkate alarak, ortak aklı ön planda tutacağım.

-  Düzenli toplum buluşmaları düzenleyerek, sizlerle doğrudan iletişim kuracak, ihtiyaçları ve beklentileri birinci ağızdan öğrenip çözüm üreteceğim.

-   Şeffaf bir yönetimle belediyemizin gelir ve gider tablolarını her vatandaşımız görebilecek.

-  Herkesin görüş ve önerilerini önemseyerek, İspir'in ortak geleceğini birlikte planlayacağız.

Editör: Habererk Com