Shakira, çıkardığı yeni şarkısında kendisini aldatan eski eşi Pique'ye göndermede bulunarak "Bir Rolex'i bir Casio ile takas ettin" dedi. Ünlü futbolcu Pique ise bu şarkı sözlerine "Casio muhteşem saat, ömür boyu kullanırsın" diye yanıt verdi.

Futbolcu Gerard Pique ile 12 yıllık birlikteliğini sonlandıran ünlü şarkıcı Shakira, eski eşi Pique'yi hedef aldığı düşünülen yeni şarkısıyla gündeme geldi.

Grammy ödüllü şarkıcı Shakira, 'Music Sessions #53' adlı şarkısıyla dinleyicileriyle buluştu.

45 yaşındaki şarkıcının sözlerinde geçen “Yedeğim olduğu varsayılan kişiyle sana iyi şanslar dilerim/ Sana ne olduğunu bilmiyorum bile/ O kadar tuhafsın ki seni tanıyamıyorum bile/ Ben iki tane 22’lik kıza değerim. Bir Ferrari’yi bir Twingo ile takas ettin. Bir Rolex’i bir Casio ile takas ettin" sözleriyle de geçtiğimiz aylarda boşandığı Pique'ye gönderme yaptığı öne sürüldü.

Ünlü futbolcu Pique ise Shakira’nın kendisine yönelik söylediği iddia edilen bu şarkı sözlerine “Casio muhteşem saat. Ömür boyu kullanırsın.” ifadeleriyle karşılık verdi.

Bununla birlikte Pique, dünyaca ünlü saat markası Casio ile aynı zamanda sponsorluk da imzaladı.

NE OLMUŞTU

Ünlü şarkıcı Shakira ve Barcelona futbol takımında oynayan İspanyol yıldız Gerard Pique 12 yıllık beraberliklerini sonlandırarak uzun süre gündem olmuştu.

Son olarak, Pique’nin yeni sevgilisi Clara Chia Marti’nin çift henüz ayrılmadan önce evlerine girdiğini gösteren video çok konuşulmuştu.

Editör: İlayda Şimşek