CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Nevşehir'de; milletvekili Faruk Sarıaslan ile birlikte, esnafın sorunlarını dinleyerek dertlerine ortak oldular.

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, konuşmasında "Bu milletin üstüne tank sürenleri, bu milletin Meclis'ine bomba atanları bırakmayacağız. Bu ülkede insanların canını alan teröristleri bırakmayacağız. Abdullah Öcalan'a seçim için kamera yollayan Tayyip Erdoğan. Biz ne kamera yolladık, 'ne de serbest bırakılacak' diye bir taahhüdümüz var" diye ifade etti.

Özel, burada şunları söyledi:

"Mehmet Hızalan, dedi ki 'ekonomiden sıkıntımız büyük.' O tarafta HÜDA PAR'dan da rahatsız ama, 'siz de PKK'nın yanında mısınız?' İki tane soru var. O iki soruyu yanıtlayalım. Bir; 'PKK'lı teröristleri serbest bırakacak mısınız?' diye soruyor. Bırakmayacağız, kardeşim. Diyor ki, 'Darbe yapan FETÖ'cüler var, onları bırakacak diyorlar' diyor. Bırakmayacağız, kardeşim. Bu milletin üstüne tank sürenleri, bu milletin Meclis'ine bomba atanları bırakmayacağız. Bu ülkede insanların canını alan teröristleri bırakmayacağız. Abdullah Öcalan'a seçim için kamera yollayan Tayyip Erdoğan. Biz ne kamera yolladık, 'ne de serbest bırakılacak' diye bir taahhüdümüz var."

Editör: Ali Özyiğit