Bahçeli: Bölücü kebapçıların işsizlikte payı var

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin Meclis'teki grup toplantısındaki konuşmasında olay sözler söyledi.

Bahçeli: Bölücü kebapçıların işsizlikte payı var

Vatandaş markette, pazarda sepetine koyduğu her üründe hayat pahalılığını hissederken, yeni yasama yılının ilk grup toplantısında konuşan MHP Genel Başkanı Bahçeli'den ilginç bir çıkış geldi.

Terörle mücadelenin ülkeye maliyetinden bahseden Bahçeli, "Teröre yardım ve yataklık yapan bölücü kebapçıların işsizlikte payı vardır" sözlerini kaydetti.

Bahçeli'nin ilginç açıklamaları şu şekilde:

FAHİŞ FİYAT TARTIŞMALARI

Yumurta, et, süt, peynir fiyatlarının artışından; çarşı, pazar, marketlerdeki vicdani olmayan zamlı ürün satışlarından samimi olarak sızlananlara, şikâyet edenlere hak veriyor, bu kardeşlerime bir şey demiyorum. Fırsatçıların üzerine gidiliyor, simsarların peşine düşülüyor, vatandaşımızın kesesine göz diken yağmacılardan da hesap soruluyor.

BÖLÜCÜ KEBAPÇILARIN İŞSİZLİKTE PAYI VAR

Fakat vatandaşlarımızın günlük iaşe çabasını istismar edip pireyi deve yapanlara da terörün acıklı maliyetini hatırlatmak görevimizdir. Teröre yardım ve yataklık yapan bölücü kebapçıların işsizlikte payı vardır. Bir eli yağda, diğeri balda, yediği önünde, yemediği ardında, bir giydiğine bir daha dönüp bakmayan, ama sırayı siyaset alınca sahte vicdan ve merhamet edebiyatı yapan bir avuç kaymak tabakadan, imtiyazlı azınlıktan, merdane gibi dönen devrimci bozuntularından öğreneceğimiz de hiçbir şey yoktur.

TÜRKİYE'NİN TERÖR VE BÖLÜCÜLÜK SORUNU VAR

Kürt sorunu var diyenler, aynanın karşısına geçip vahim sorunun gerçek hüviyetini ve yansıyan halini görebileceklerdir. Türkiye’nin terör ve bölücülük sorunu vardır.

YORUM EKLE
YORUMLAR
yav he he
yav he he - 2 ay Önce

he siz devlet olarak avm otel lüzumsuz kamu harcamaları lüzumsuz silahtan kazanmak için savaşlar sonra havaalanı yol yaparsanız hemde on kat maliyetle sonra sıkışınca dışardanda borç alamayınca para basıp paranın değerini düşürürseniz suçlu halk dimi piyasada 100 birim para 200 birime çıksın piyasadaki 2 birimlik malın değeri yarıya yani 1 birime düşmesin hemi adamda önlem almak için o malı 4 liraya niye çıkarmasın piyasadaki paraya oranla sen 2 katına çıkarırsan oda 2 katına çıkarır iktisad okumasak bizi kandıracaklar.


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344