Başbuğ Atatürk’ü hedef alanlara Bahçeli’den okkalı cevap!

Başbuğ Atatürk’ü hedef alanlara MHP lideri Bahçeli’den okkalı cevap geldi.

Başbuğ Atatürk’ü hedef alanlara Bahçeli’den okkalı cevap!

MHP lideri Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında gündeme dair açıklamalar yaptı.

Bahçeli son günlerdeki Başbuğ Atatürk’ü hedef alanlara sert tepki gösterdi.

Bahçeli konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

“Atatürk bizim simgemizdir, ona laf yoktur. Baş giderse börk gider, bir daha da geri gelmez. Atatürk'e tahammülsüzlük Türkiye Cumhuriyeti'ne tahammülsüzlüktür. Keskin önyargılarla Atatürk düşmanlığı yapmak hiyanete hizmettir. Atatürk alerjisini nasıl okumalıyız? Her güzel ve memnuniyet verici gelişmelerin yaşandığı dönemde suyu bulandıran, Müslüman kisvesi altında yapanların amacı provokasyondur. Gizli FETÖ'cü olup olmadıkları mutlaka incelenmelidir. Herkes uyanık olmak zorundadır.

Atatürk milli birliğimizin ortak paydasıdır. Atatürk'e dil uzatanlar daha iyi Müslüman olduğu mu sanıyorlar? Atatürk düşmanlığı yapmak ihanete hizmettir. Ey kendini bilmez akılsızlar, Atatürk'ümüzden ne istiyorsunuz!

Herkes bilsin ki Atatürk bizim ve milletimizin kırmızı çizgisidir. Atatürk Türkiye demek, Atatürk cumhuriyet demektir. Onu rahmetle anmak, ona saygı duymak, onun eserlerine sahip çıkmak her nesil için görevdir. Uyarıyorum; Atatürk'ten elinizi çekiniz. MHP, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e sonuna kadar sahip çıkacaktır.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali bey
Ali bey - 8 ay Önce

Tayyip erdoğan hakkında Bahçelinin söyledikleri hala hafızalarda. O söylemden U dönüşü yapan şahsiyet Atatürk için söylediklerinden u dönüşü uzak değil. Çünkü körle yatıyor..