Eski İYİ Parti'li Kazancı, ateş püskürdü

Ümit Özdağ'ın ihracı için imza vermeyen tek il başkanı İncilay Gezgin Şekerdağ'ın hileli bir şekilde görevden alınmasına Türkiye'nin her yerinden tepki yağıyor.

banner311
Eski İYİ Parti'li Kazancı, ateş püskürdü

Ümit Özdağ'ın ihracı için imza vermeyen tek il başkanı olan İncilay Gezgin Şekerdağ, hileli bir şekilde görevinden alındı.

Metin Ergun baskısı!

Şekerdağ, Muğla Milletvekili Metin Ergun'un baskıyla il yönetim kurulu üyelerinin istifa ettirildiğini iddia etti.

Tüzüğe göre yönetimin yarıdan bir fazlası istifa ederse yönetim ve başkanın otomatik olarak düştüğünü belirten Şekerdağ, "Ben istifa etmedim. Parti binası kilitli. Ben girmeyeyim diye kilidi değiştirmişler. Muğla'da İYİ Parti kapatılmıştır. Metin Ergun'u vekil yapma partisi kurulmuştur. Hayırlı olsun" ifadelerini kullandı.

Şekerdağ, "Ümit hocanın sürecinde ihraç için imza vermeyen tek il başkanı bendim. Mahkeme sürecinin sonucunu bekleyeceğimi söylemiştim. Kendisi gelince Cumhuriyet Meydanında Atamızın huzurunda buluşacağız" diye konuştu.

 

Bayram Kazancı ateş püskürdü

İYİ Parti Bursa eski İl Başkanı Bayram Kazancı, sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımda, ''Bugünlerde Muğla il başkanımız Sn. İncilay Hanım'a yaşatılanlar İNSANLIK ONURUnun ayaklar altına alınması, ÖZGÜR DÜŞÜNCEnin yok edilmesi ve ŞARTSIZ BİAT isteğinin bir parti bünyesinde vücut bulmasıdır.'' ifadelerini kullandı

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.