Konu: Afganistan ve Taliban! MHP’den Akşener’e çok ağır sözler!

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın’dan İYİ Parti Genel Başkanı Akşener’e çok ağır sözler geldi.

Konu: Afganistan ve Taliban! MHP’den Akşener’e çok ağır sözler!

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, sosyal medya hesabından yayımladığı mesajlarla İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e yönelik ağır sözler sarf etti.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Askeri unsurlarımızın Afganistan’ı terki düşünülemeyecektir. Afganistan’dan dönmek Anadolu coğrafyasını tehlikeye atmak demektir" diyen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye tepki gösterdi.

Bahçeli'ye seslenen Akşener, "Çıkmış hâlâ, 'Türk askeri Afganistan'da kalmalı' diyorlar. Kardeşim; Afganistan kaldı mı da askerimiz kalsın? ABD'ye şirinlik peşinde abuk sabuk konuşmayı bırakın, askerimizi derhal o bataklıktan çekin!" ifadelerini kullandı.

YALÇIN, AKŞENER'İ HEDEF ALDI

Akşener'in sosyal medya üzerinden gösterdiği tepkiye MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın'ndan yanıt geldi. Akşener'i ağır ifadelerle hedef alan Yalçın, "Her fırsatta bir Türk kadını olarak ihtiram ve itibar görememekten yakınan saygısız İP Müdiresi, Milliyetçi-Ülkücü Hareketin mensuplarını Amerika’ya şirin görünme çabası içinde olmakla suçlamıştır" ifadelerini kullandı.

Semih Yalçın'ın sosyal medya üzerinden Meral Akşener'i hedef aldığı sözleri şöyle:

"Türk siyasetindeki yegâne “politik köksüzlük” abidesi İP Müdiresi Meral Akşener, yine sosyal medya üzerinden esip gürlemiş; partimize yönelik mesnetsiz iddia ve suçlamalarına yenilerini eklemiş, Afganistan konusundaki görüşlerimizi “abuk sabuk” olarak değerlendirmiştir.

Her fırsatta bir Türk kadını olarak ihtiram ve itibar görememekten yakınan saygısız İP Müdiresi, Milliyetçi-Ülkücü Hareketin mensuplarını Amerika’ya şirin görünme çabası içinde olmakla suçlamıştır.

Hadsiz Müdire; bırakın bir hanımı, Allah’a ve ahiret gününe inanan hiçbir Müslüman’ın asla sarf edemeyeceği bu tip rezil isnatlarıyla bütün MHP camiasını ve Ülkücü Hareket’i yaftalama cüretini göstermektedir.

İP Müdiresi Akşener’in içine sürüklendiği politik yozlaşmanın yanı sıra MHP’ye karşı beslediği kin ve hıncı da ele veren çirkin sözleri, muhteris siyasetin insan ruhunu nasıl kirletip ucuzlaştırdığına manidar bir misaldir.

Densiz Müdirenin hem ahlaki sefaletini, hem de darmadağın hâletiruhiyesini gözler önüne seren aşağılık hakaretlerini kendisine aynen iade ediyoruz. Türk kadınına yaraşır terbiye, incelik, vakar ve haysiyetten yoksun, odun gibi kaba ifadelerini şiddetle kınıyoruz.

İP, milliyetçi-Ülkücü Hareketten ve onun yegâne siyasi temsilcisi konumundaki MHP’den ehliyetsizlik, liyakatsizlik ve tefrikacılıkları sebebiyle kopan bir güruhun Pensilvanya suyuyla beslenmesi sonucunda üretilmiş hormonlu meyvesidir.

Fetö’nün İP Müdiresine sahip çıkması bunun en açık delilidir. 15 Temmuz darbe teşebbüsünde istediğini alamayan Fetö şimdi İP’te vücut bulmuş, bu oluşumda tebarüz etmiştir. Bu nedenle 15 Temmuz darbe teşebbüsünün siyasetteki ayağı İP Müdiresi ve avaneleridir."

Güncelleme Tarihi: 17 Ağustos 2021, 13:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gökalp
Gökalp - 4 ay Önce

Adam siyasetçi değil sanki sokak kabadayısı. ağzından lağım gibi pislik
akıyor

Kürşat Yörükoğlu
Kürşat Yörükoğlu - 4 ay Önce

Sen 24 saat içen papanın huzurunda el pençe divan duran ayyaş birisin kişi kendinden bilir işi cevap vermeye dahi değmezsin

Ali bey
Ali bey - 4 ay Önce

meral hanımın kestiği tırnak olamayacaklar. Allahın laneti üzerinize olsun...

Ali Sürer
Ali Sürer - 4 ay Önce

Ağzından söz yerine lağım akan,Türk siyasetinin
hem fiziki görünümü,hem de manevi cihetle yegane çirkin adamı,yegane kerestesi iken bir hanımefendiye hitaben “odun” demesi onun ne menem bir siyaset sefili olduğunun göstergesidir.50 yıldır Milliyetçi-Ülkücü hareketin içindeyim,Senden daha kaba ve daha yobaz ve dahi daha odun kimse görmedim sarhoş şişko !...

Mollali
Mollali - 4 ay Önce

kafa güzel olmadan bu kadar da kantarın topuzu kaçırılmaz ki..Sağa sola çemkireceğinize bir söz söyleyin onuda hayata geçirin..Lafı söyleyip üstüne yatmayın..Çakma reiziniz yakında sizi açığa düşürür..

Fatih
Fatih - 4 ay Önce

adi adam müsfettesi

Hasan Eren
Hasan Eren - 4 ay Önce

Milliyetçi bir partinin genel başkan yardımcısı olarak Türk yurdunda Türklerin azınlık durumuna düşmesi sizi rahatsız etmiyormu


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344