Meclis'te AKP'li ve CHP'li vekiller arasında yumruk yumruğa kavga

TBMM'de CHP'li Engin Özkoç'un Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik sarf ettiği cümleler sonrasında AKP'li ve CHP'li vekiller arasında kavga çıktı ve yumruklar havada uçuştu.

banner311
Meclis'te AKP'li ve CHP'li vekiller arasında yumruk yumruğa kavga

TBMM'de olaylı bir oturum gerçekleşti. Canlı yayın esnasında çıkan kavgada CHP'li Engin Özkoç'un Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik sözleri sonrasında AKP ve CHP'li vekiller birbirlerine girdi.

CHP tarafından sunulan önerge sırasında Meclis'te AKP ve CHP'li vekiller arasında büyük bir kargaşa yaşandı. Meclis'te CHP'li vekil Engin Özkoç'un kürsüye çıkması sonrasında tansiyon bir anda yükseldi. Özkoç konuşmasına devam ederken AKP'li vekiller duruma tepki gösterince oturuma ara verildi. Oturuma ara verildiği esnada AKP'li ve CHP'li vekiller arasında büyük bir arbede çıktı.

Soruşturma Başlatıldı

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, konuşmasında Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yüklenince sabahki konuşmasına yanıt verdi. CHP'li Özkoç'un Erdoğan hakkında kullandığı kelimeler Meclis'te gerginliğe neden olunca vekiller birbirlerine girdi ve yumruklar havada uçuştu.

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı ise CHP Milletvekili Engin Özkoç hakkında "Cumhurbaşkanına hakaret" suçundan hakkında soruşturma başlattı.

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2020, 19:16

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.