MHP’den Bahçeli’yi hedef alan Yargıtay Eski Başkanına çok sert tepki!

MHP’den Bahçeli’yi hedef alan Yargıtay Eski Başkanına çok sert tepki geldi.

MHP’den Bahçeli’yi hedef alan Yargıtay Eski Başkanına çok sert tepki!

104 emekli amiralin imzasının bulunduğu 4 Nisan bildirisini savunan ve mertçe kaleme alındığını söyleyen Yargıtay eski başkanı Sami Selçuk’un MHP Lideri Devlet Bahçeli’yi hedef alan sözlerine tepki geldi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili İzzet Ulvi Yönter, Sami Selçuk’un sözlerine cuntacı kafa çuvallamıştır diyerek yanıt verdi.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Yönter, “Yargıtay eski başkanı Sami Selçuk’un Genel Başkanımıza yönelik haksız ve hasmane sözleri beyin devrelerinin hepten yandığını göstermektedir! Donanımı olmayan, doğrusu olmayan, duruşu olmayan, davası olmayan bu gafilin küstah cüretkarlığı menfur emellerini örtmeye yetmeyecektir!” dedi.

Cazgıra her söz israftır diyen Yönter şöyle devam etti:

“Kendisini allame zanneden bir cahile, kibir yuvası bir cazgıra her söz israftır! Bugün bir gazetede Genel Başkanımızı hedef alan buruşuk iddaları, bühtan dolu ifadeleri şahsıyla müsemma, şuursuzluğuyla müzahirdir. Sefil ithamlar sahibine dönmüştür. Cuntacı kafa çuvallamıştır!”

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2021, 13:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
Süleyman Şah
Süleyman Şah - 8 ay Önce

sizi ve devlet bahçeli'yi destekliyorum...kendini bi mok sanan eskinin solcu pezevenkleri,haysiyetsizler,amerikan uşakları kalkmış davası olan adamlara laf ediyorlar..


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344