MHP’li vekilden skandal Muhsin Yazıcıoğlu açıklaması!

MHP’li vekilden skandal Muhsin Yazıcıoğlu açıklaması geldi.

MHP’li vekilden skandal Muhsin Yazıcıoğlu açıklaması!

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, “MHP’yi Muhsin Yazıcıoğlu böldü. Şimdi de MHP’den beslenen bir kadın karşı tarafa geçti. Yine böldüler ama biz küllerimizden doğduk” dedi.

Mehmet Taytak, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin başlattığı “Adım Adım 2023; İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantıları” kapsamında Afyonkarahisar’ın Sultandağ ilçesinde bir konuşma yaptı. Mehmet Taytak, konuşmasında Muhsin Yazıcıoğlu ve Meral Akşener hakkında “MHP’yi böldüler” dedi.

MUHSİN YAZICIOĞLU’NU SUÇLADI

Mehmet Taytak, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin “vatanı ve milleti dışında hiçbir şey düşünmediğini” söyledi. Taytak, konuşmasına şöyle devam etti: “‘MHP’nin oyu yüzde 5’e düştü’ dediler. Genel başkanımız bir kere bile kendisini düşünmedi. Davası için çalıştı.”

Mehmet Taytak, konuşmasının devamında Muhsin Yazıcıoğlu’nu şu sözlerle suçladı: “Partimizi Muhsin Yazocoğlu ve arkadaşları böldüler. Şimdi de partimizin beslediği bir kadın çıktı, MHP’yi mahkeme mahkeme dolandırdı. Kazanamadı. Milliyetçi Hareket Parti’si yine bölündü ama küllerinden tekrar doğdu. Çünkü davamızın duacısı genel başkanımız.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
HİLAS YAGRUT
HİLAS YAGRUT - 3 ay Önce

AHHH.. Gözlerim yaşardı. İçinizde kaç tane HAKİKİ ÜLKÜCÜ kaldı. 800 delegenin hiç mi anlamı yoktu.
Bizi zeka seviyesi düşük salaklar ile karıştırmayın. Akıllı sadece sensin öylemi. Nerede eski ülkücüler etrafınıza iyi bakın. Ayrılan ÜLKÜ cüleri sayayım mı. İçinizde kaç tane PROF ünvanlı var.

Süleyman Irmak
Süleyman Irmak - 3 ay Önce

Doğmadınız öldünüz siz
Ülkücüyü böldünüz siz
Türk'ü düşman bildiniz siz
Tüm hakkımız haram size...

Kemal Tiryaki
Kemal Tiryaki - 3 ay Önce

Yanlış söylememiş. Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu parti içi muhalefetini sürdürüp; ayrı parti kurmamalıydı. İhanet etti kelimesini kendisine yakıştıramam ama yanlış yaptı...