Nazif Okumuş, MHP’den ihraç ediliyor

21. Dönem MHP Milletvekili Nazif Okumuş, kesin ihraç talebiyle disiplin kuruluna sevk edildiğini söyledi.

Çeşitli gazetelerde muhabir, haber müdürü, yazı işleri müdürü ve genel yayın yönetmeni olarak görev yapmış olan MHP 21. Dönem Milletvekili Nazif Okumuş, kesin ihraç talebiyle disiplin kuruluna sevk edildiğini ve 2 gün önce kendisinden savunmasının istendiğini açıkladı.

TV5’de yayınlanan ve Hasan Basri Akdemir’in sunduğu “Konuşmadan Olmaz” programına konuk olan Nazif Okumuş, “MHP’nin sizin siyaset yaptığınız dönemdeki politikalarıyla bugünkü politikalarını nasıl buluyorsunuz?” sorusunu cevaplarken, partiden ihracı konusunda şunları söyledi: “MHP’de, tabii ki MHP ile ilişiğim kesildi ve o zaman söylemek istemiyordum. Daha ben, ilginçtir 2 gün önce Milliyetçi Hareket Partisi’nde ilişiğimi kesebilecek yazıyı aldım ve kamuoyu ile de paylaşmak istememiştim; ama bugün benden savunma isteyerek disiplin kuruluna verdiklerini, yani ihraç mekanizmasına başladıklarını söylüyorlar. Dolayısıyla orası benim için şu anda uzun zamandan beri hayal kırıklığıydı; ama şu andan itibaren zaten farklı bir sürecin içerisine girdiğim bir adres olarak kalıyor.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Solmaztürk
Solmaztürk - 6 ay Önce

Çok şaşırdım. Bugüne kadar nasıl atmamışlar? Hayret ki ne hayret.


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344