Aşı karşıtlarından bir miting daha!

Aşı karşıtlarından bir miting daha geldi.

Aşı karşıtlarından bir miting daha!

Aşı karşıtlarının oluşturduğu grup, İstanbul ve Ankara'nın ardından İzmir'de de miting yapacaklarını duyurdu.

Aşı karşıtlarının oluşturduğu “Büyük Uyanış Hareketi”, İstanbul ve Ankara'nın ardından İzmir'de de miting yapacaklarını duyurdu. Mitingin 17 Ekim Pazar günü Gündoğdu Meydanı'nda yapılacağı ve farklı illerden gelmek isteyenler için araç kaldırılacağı açıklandı.

Platformun sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamaya göre mitingin 17 Ekim Pazar Günü saat 15.00'te Gündoğdu Meydanı'nda yapılacağı bildirildi. Ayrıca Bursa, İstanbul gibi birçok ilden İzmir'e gelmek isteyenler için araç kaldırılacağı da belirtildi.

NE OLMUŞTU?

Aşı karşıtlarının 11 Eylül'de İstanbul'da yaptığı miting İstanbul Valiliği ile Maltepe Kaymakamlığı'nı karşı karşıya getirmişti. Valiliğin izin verdiği mitinge kaymakamlık karşı çıkmış, tartışmalara rağmen aşı karşıtları Maltepe'de bir araya gelmişti. Mitingden 4 gün sonra Maltepe Kaymakamı Meftun Dallı Mülki, Derince Kaymakamlığı'na tayin edilmişti. 

Bakanlıktan kayıp-kaçak kararı! Artık su verilmeyecek

YORUM EKLE
YORUMLAR
hattı müdafa bitti hücre müdafasına geçtik
hattı müdafa bitti hücre müdafasına geçtik - 2 ay Önce

hücrelerimize kadar işgal var bazıları bunun farkında değil.bakıyorsun bütün partiler söz birliği yapmış gibi aşıyı savunuyor kaça sattını bu vatanı içindeki insanları ile beraber.


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344