EVLATLARININ FERYATLARI YÜREKLERİ DAĞLADI

Suriye’de müebbet hapis cezası aldı hapisten kaçıp Türkiye’ye geldi Suriye’de müebbet hapis cezası aldı hapisten kaçıp Türkiye’ye geldi

sianan-ateş-kızları

  Alçakça katledilen Sinan Ateş 'in Bursa Ulu Cami'n de düzenlenen cenaze törenine, Türk siyasetinden üst düzey birçok isim katılım sağladı. Son yılların en kalabalık cenaze töreninde, Sinan Ateş 'i son yolculuğuna uğurlamak için gelen binlerce kişi cami avlusuna sığmadı. Arkadaşlarını uğurlamaya gelen milliyetçi ve ülkücü camianın mensupları, katledilen Sinan Ateş 'in katillerine ve azmettirenlere lanet yağdırırken, ardında acılı bir eş ve iki yetim kız çocuğu bırakan Sinan Ateş 'in, tabutuna sarılıp ağlayan evlatlarının feryadı, yürekleri dağladı.

 GÖZYAŞLARI SEL OLDU

   Cenaze törenine katılanlar Sinan Ateş'in ölümsüzleştiğini ifade ederken her fırsatta 'Teröristlerin Ayakkabı Numarasını Biliyoruz ' açıklaması yapan İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu ve iktidara isyan etti. Türkiye'nin Başkenti Ankara'nın göbeğinde, önceki gün hain bir pusuda suikast kurban giden Sinan Ateş'in katil ya da katillerinin hala yakalanamamış olmasına isyan eden kalabalığın öfkesi, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde milliyetçilerin büyük tepki göstereceği şeklinde yorumlandı.

Doç. Dr. Sinan Ateş öğle namazı sonrası kılınan cenaze namazının ardından Emir Sultan Mezarlığı'nda toprağa verildi.

sinan ateş_cenaze (2)-1sinan ateş_cenaze (3)-1sinan ateş_cenaze (4)-1
sinan ateş cenaze (11)sinan ateş cenaze (8)
sinan ateş cenaze (9)
sinan ateş cenaze (10)
sinan ateş cenaze (4)
sinan ateş cenaze (5)
sinan ateş cenaze (6)
sinan ateş cenaze (7)
sinan ateş cenaze (1)
sinan ateş cenaze (2)
sinan ateş cenaze (3)
sinan ateş_cenaze (2)-1
Editör: Alp Kılıç