Bahçeli'den CHP'nin İYİ Parti kararına ilk yorum

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Twitter'dan açıklamalarda bulundu.

Bahçeli'den CHP'nin İYİ Parti kararına ilk yorum

Bahçeli, CHP'li 15 vekilin İYİ Parti'ye geçmesinin ardından yaptığı açıklamada "Demokrasi nutku atanların, ilkeli ittifaktan bahsedenlerin ayak ve siyasi oyunlara heves etmeleri tam bir çatırdama ve siyasi çürüme halidir" dedi.

MHP Lideri Bahçeli'nin açıklamaları şu şekilde:

CHP'den 15 Milletvekilinin partisinden istifa ederek İYİ Parti'ye katılmalarına tepki gösteren MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Siyasi oyuna heves, tam bir çatırdama ve siyasi çürüme durumudur. İlkeli ittifaktan bahsedenlerin ayak oyunları" dedi.

MHP Lideri Bahçeli'nin açıklamaları şu şekilde:

"Demokrasi nutku atanların, ilkeli ittifaktan bahsedenlerin ayak ve siyasi oyunlara heves etmeleri tam bir çatırdama ve siyasi çürüme halidir" dedi.

Bahçeli şu ifadeleri kullandı: "Demokrasi nutku atanların, ilkeli ittifaktan bahsedenlerin ayak ve siyasi oyunlara heves etmeleri tam bir çatırdama ve siyasi çürüme halidir. Gazi Meclis'in hür iradesini, 98 yıllık izzetini, ikbal arayışlarıyla, dahası hülle ve hile yoluyla karalamaya, karartmaya çalışan siyasi düşükler, milletimizin demokratik kazanımlarına kast etmenin cezai karşılığını kuşkusuz sandıkta görecektir.Gazi Meclisin hür iradesini, 98 yıllık izzetini, ikbal arayışlarıyla, dahası hülle ve hile yoluyla karalamaya, karartmaya çalışan siyasi düşükler, milletimizin demokratik kazanımlarına kast etmenin cezai karşılığını kuşkusuz sandıkta görecektir."

MHP'den bir açıklama da Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın'dan geldi. Yalçın, "Üst aklın marifeti, Pensilvanya tavsiyesi" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2018, 19:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
CELAL KARATAŞ
CELAL KARATAŞ - 3 yıl Önce

BAHCELİ SANA TEŞEKÜR EDERİM.AKP Yİ BİTİRDİĞİN İÇİN,KENDİNİDE BİTİRDİN,AMERİKA AJANLIĞINDA BU GÜNDEN İTİBAREN SONA ERMİŞTİR..AKP MHP SANDIĞA GÖMÜLEÇEKSİNİZ..33 VEKİLİDE ELİNDE TUTAMIYAÇAKSİN.ŞU ANDA İÇLERİNDEN 5 TANASİ MHP DEN İSTİFA EDİP...İYİ PARTİYE KATILAÇAKTIR...ARTIK LAFLA PEYNİR GEMİSİ YÜRÜMİYEÇEK..

Yalçın söyler
Yalçın söyler - 3 yıl Önce

Kendileri 24 haziran tarihini belirleyip iyi parti yi seçime sokmamak isterlerse demokrasi oluyor chp demokrasi adına yapması gerekeni yapınca ayak oyunları oluyor tam bir akıl tutulmasıdır

Keskin sirke
Keskin sirke - 3 yıl Önce

Bunlar şeytanlık yapınca milli ıttifak başkaları yapınca çürümüşlük hadi ordan hadi ordan....

Hüsnü topuk
Hüsnü topuk - 3 yıl Önce

Ve korku başlar...

Mehmet karadilek
Mehmet karadilek - 3 yıl Önce

Devlet Bey (!), 700 kusur delegenin kurultay hakkini kullanmasini cesitli oyunlarla engelleyeceksin, curume olmayacak. Partide kongre isteyen milletvekili ve yoneticileri, istifaya sorlayip ihrac edeceksin, sinsice partiden gidin kendi partinizi kurun diyeceksin, hala curumemissin, MHP’den surup parti kurdurdugun bu insanlari secime sokmamak icin her turlu ahlaksiz eylemlerin mucidi olacaksin, curumemissin. Butun bu taklalari atabilmek icin Tayyip’in kapisinda KUL olacaksin, KRAL’dan KRAL olacaksin, Butun bu kumpaslari kiranlara curumus diyeceksin. HADI ORDAN

ahmet
ahmet - 3 yıl Önce

konuşana bak be..mıllıyetcılığı ayaklar altına alanların koltuk değneği olmuş utanmıyor

Mustafa Aslan
Mustafa Aslan - 3 yıl Önce

Bir bilge kendisini ancak bu kadar bilgece ifade edebilir...
Şahsen tebrik ederim...

Kemal Hoş
Kemal Hoş - 3 yıl Önce

Hala nasıl konuşabiliyor?