MHP’li Belediye başkanı Cengiz Ergün neden yıpratılıyor?

Habererk yazarlarından yerel konular ile dikkat çeken Haşim Karataş önemli bir iddia ile yeni yazısını yayınladı.

banner311

Haşim Karataş yazısında "Basit oyunlarla Ergün'ü yıpratamazsınız, Daha gerçekçi adımlar atmanız gerekiyor" dedi.

Karataş yazısında Manisa'nın MHP'li Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün bilinçli olarak yıpratılmaya çalışıldığı ve yerine ise AKP'li Milletvekili Selçuk Özdağ'ın hazırlandığını iddia etti.

Haşim Karataş "Manisa'da Karalama kampanyaları ve algı operasyonları devam ediyor. Her ne kadar zaman zaman eleştirilerimizin hedefine girse de, Manisa Büyükşehir belediye başkanı Cengiz Ergün bu kadar bu kadar algı operasyonunu ve eleştiriyi hak etmiyor.

Yiğidi öldür ama hakkını da ver demişler.

Bu aralar Manisa'da bir ''Çoban Ateşi'' yakılmaya çalışılıyor!...

Peki neden böyle bir yol izleniyor?

Bunun bir tek sebebi var oda KOLTUK.

Niye mi?

Manisa'da AK Parti teşkilatları araları iyi olan ve teşkilat mensuplarınca sevilen bir ismi gündemden düşürmeyip,2019'da yapılacak olan yerel seçimlerinde büyükşehir belediye başkanlığına hazırlamaya çalışıyorlar. Bunu kesin bir dille söylüyorum." dedi.

Öte yandan Karataş yazısında Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı'nın İYİ partiye geçmesini de 'Yanan Çoban Ateşi' olarak nitelemesi ise ilerde Manisa'da yeni gelişmelerin sinyali olarak algılandı.

Haşim Karataş  "Manisa'da olduğu gibi 'Yanan Çoban Ateşi' Tüm Türkiye'de yanıyor. Mesela Fethiye Belediyesi gibi, sizlerinde malumudur. Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, Meral Akşener liderliğinde kurulan İYİ Parti'ye katılıyor.İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 19 Nisan Perşembe günü Fethiye'ye gelerek Saatcı'ya parti rozetini takacak." dedi.

MAKALE İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.