Sinan Oğan: PKK da HDP de FETÖ de evet diyor

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Adayı Sinan Oğan referandum da PKK, HDP ve FETÖ’nun evet diyeceğini açıkladı.

Sinan Oğan: PKK da HDP de FETÖ de evet diyor

 “Daarcığında ‘evet’ ile ilgili hiç bir şey olmayanlar Türk Milletinin karşısında mahçup olanlar şunlar şunu diyor biz bunu diyeceğiz. Biz ‘Hayır’ diyoruz. Türk milleti ülkücüleri olarak bizim aklımız vicdanımız kendi irademiz var. Biz bu sistemi Türk milleti için hayırlı görmediğimiz için ‘hayır’ diyoruz.” dedi. Çektiği programda HDP’lilerin TBMM’de yapılan oylamalarda ‘Hayır’ oyunun olmadığını söyleyen Oğan, Binali Yıldırım’ın ‘FETÖ ve PKK ‘Hayır’ diyor biz onun için ‘Evet’ diyeceğiz’ sözlerini de eleştirdi.

“Hain FETÖ Başkanlığa Hayır diyormuş biz onun için ‘Evet’ diyeceğiz diyorlar. Türkiye’deki siyasi aklı böyle kısır bir tartışmanın içerisine çekmek bu ülkeye yapılacak en büyük kötülüktür.” diyerek FETÖ ve PKK’nın başkanlığa ‘Evet’ dediği taktirde tüm Türkiye’nin aklını bir tarafa bırakıp başkanlığa ‘Hayır’ mı diyeceksiniz? diye sordu. FETÖ yazarı Emre Uslu’nun ‘Evet’ diyeceğini, HDP’li ‘Altan Tan’ın ‘Evet’ diyeceğini İmralı tutanaklarında bebek katili Abdullah Öcalan’ın ‘Tayyip Bey’in başkanlığını destekleriz’ dediğini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2017, 21:56
YORUM EKLE
YORUMLAR
Fatih23
Fatih23 - 4 yıl Önce

Sayın bahçeli hayır diyen ülkücüler ile receb arasında tercih yapsa recebi seçerim diyor canı sağolsun madem öyle biz de hayır der yolumuza bakmaya devam ederiz. Sonuna kadar defalarca hayır.

Ülkücü
Ülkücü - 4 yıl Önce

Bahçeli neyi seçerse ülkücü tersini seçecek. Önce bahçeli gidecek sonra memleket ülkücü hareketi görecek

Özkan
Özkan - 4 yıl Önce

HAYIR

VATANSEVER
VATANSEVER - 4 yıl Önce

sen hayir mi di̇yorsun evet mi̇? onu söyle. şuanda seni̇n önünde i̇ki̇ alternati̇f var. üçüncü bi̇r şik yok. ne di̇yorsun sen kardeşi̇m. referandumda i̇ki̇ şik var ne yorumu yapiyorsun. evet mi̇ di̇yeceksi̇n hayir mi? sen onu söyle.

Nisa
Nisa - 4 yıl Önce

Hayır

Hatice
Hatice - 4 yıl Önce

Chp de evet diyor mu ?!

Turan
Turan - 4 yıl Önce

Yalanları ve itirafları dinliyorsunuz, kaç yıl önce söylenen sözlerle şuanki yaşananları saptiriyorsunuz! gerçekler burda doğuda, gel doğuya da sokaklarda insanları tehdit ederek Hayır oyu toplayan hdp-pkk lileri gör... 20 yıldır ne söylediyse haklıçıkan Bahçeli'ye değilde hareketin içine fitne ayrılık-sokan, yalan ve iftirada bulunanlara inaniyorsunuz...

feryadi
feryadi - 4 yıl Önce

Hazirana kadar neredeydiniz evlatlarım