Galatasaraylı 2 futbolcu koronavirüse yakalandı

Galatasaray'dan son dakika şok bir haber geldi. Kulüp iki futbolcunun test sonuçlarının pozitif çıktığını duyurdu. O isimlerin kim olduğu henüz açıklanmadı.

Galatasaraylı 2 futbolcu koronavirüse yakalandı

Galatasaray'da koronavirüs şoku yaşanıyor. Kulüpten yapılan açıklamada, iki futbolcunun test sonuçlarının pozitif çıktığını duyuruldu. Ancak o isimlerin kim olduğu henüz açıklanmadı.

Galatasaray'da koronavirüs şoku yaşanıyor. Kulüpten yapılan açıklamada, iki futbolcunun test sonuçlarının pozitif çıktığını duyuruldu. Ancak o isimlerin kim olduğu duyurulmadı. 

Sarı-kırmızılıların resmi internet sitesinden konuyla ilgili yapılan açıklamada şöyle denildi:

"Kulübümüz tarafından, 2020-2021 sezonu öncesi Galatasaray Futbol Takımı oyuncuları, teknik heyetimiz, performans, sağlık, idari ve destek kadrolarındaki çalışanlarımız için sponsor hastanelerimiz Medical Park’ın ve Liv Hospital’ın katkılarıyla tatil dönüşü yapılan Covid-19 PCR testleri sonrası, iki oyuncumuzun sonuçlarının pozitif olduğu tespit edilmiştir.

Klinik şikayeti olmayan oyuncularımız için izolasyon ve tedavi sürecine başlanmıştır. Konu ile ilgili yeni bir gelişme oldukça kamuoyu bilgilendirilmeye devam edilecektir".

YORUM EKLE