Rüştü Reçber koronavirüse yakalandı

Amerika'dan gelip, 14 gün kuralına uymayan Işıl Reçber, eşi Rüştü Reçber'in koronavirüse yakalandığını duyurdu.

banner311
Rüştü Reçber koronavirüse yakalandı

 Milli takımda, Fenerbahçe'de, Beşiktaş Spor Kulübü'nde ve Barcelona'da forma giymiş olan tüm dünyaya adını duyurmuş kalecimiz Rüştü Reçber koronavirüse yakalandı. Eşi Işıl Reçber sosyal medya hesabında paylaştı:

İyi geceler;
Sizlerle gerçeği en şeffaf şekilde paylaşırken daha güzel haberler vermek isterdim fakat üzülerek eşim Rüstü’yü COVİD-19 teşhisiyle hastaneye yatırmış bulunuyoruz.Herşey normal ilerlerken birden bire gelişen hızlı semptomlarla biz de olayın şokundayız.Kritik süreçler ve çok zor ,Allah benim değerli eşimle beraber tüm hastalara acil şifa kolaylık versin .
Tek ricam şu süreçte insanların biraz daha vicdanlı ve saygılı olabilmeleri.Ailecek yaptırdığımız testlerde benim, kızımın ve oğlumun negatif sadece eşimin pozitif çıkmıştır.
Bu sebeple bizler evde kendisi hastanede ve görüş izni yok.Aslında en zor olanı da bu yanında olamamak.Ama Allah büyük önce ona sonra Türk hekimlerine emanet, inşallah bu da geçecek..Telefonlarım kilitlendi dönüş yapamıyorum üzgünüm tüm sevenlere dostlara sizlere yürekten sevgiler.Dualarınızı eksik etmeyin lütfen bu çok önemli....#sengüçlüsünRR

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2020, 00:06

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.