Süleyman Soylu’dan Bahçeli’ye ‘sahip çıkma’ yanıtı geldi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, partisinin grup toplantısında kendisine destek veren MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla teşekkür ettiği görüldü.

Partisinin grup toplantısında konuşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Sedat Peker'in henüz yanıt verilmemiş çok sayıda ciddi iddiasının hedefinde yer alan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya destek vermesi dikkat çekti.

Bahçeli “Soylu’ya yapılan itibar suikastını asla kabul etmiyoruz. Kim demiş Sayın Soylu yalnız diye, kim demiş Soylu sahipsiz diye. Hakkında ne söylenirse söylensin, bizim denilenlere aldırış etmemiz mümkün değildir” diye konuştu.

SOYLU BÖYLE TEŞEKKÜR ETTİ!

BAKIRKÖY'DE HIRSIZ BAŞKAN SESLERİ BAKIRKÖY'DE HIRSIZ BAŞKAN SESLERİ

Soylu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile Bahçeli'ye teşekkür ederek, “Devletimizin terörle mücadele azim ve kararlılığına, kahraman güvenlik güçlerimize, edeben ifade ederim ki şahsıma ve mücadele arkadaşlarıma, büyüğümüz Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet Bahçeli'ye güven ve inancı için minnet ve şükran duyuyorum. Allah razı olsun” ifadelerini kullandı.