Refika Birgül'ün Sunumuyla 'Süper Hızlı Tarifler' Ramazan Ayına Damga Vuracak"

Kurban Bayramı 2024 Tarihleri Belli Oldu: İşte Tatil Günleri Kurban Bayramı 2024 Tarihleri Belli Oldu: İşte Tatil Günleri

SuperFresh markası, yenilikçi bir proje olan 'Süper Hızlı Tarifler'i, dijitalin popüler formatı olan 'reels' konseptinden ilham alarak televizyona taşıdı. Markanın yüzü Refika Birgül'ün hazırladığı 10 farklı yemek tarifi, Ramazan ayı boyunca tüketicilerle buluşacak.

SuperFresh, üç yıldır marka yüzü olan Refika Birgül ile iş birliği yaparak Ramazan ayına özel bir reklam kampanyası başlattı. Çorbadan tatlıya, ana yemeklerden sahur tariflerine kadar SuperFresh ürünleriyle hazırlanmış çeşit çeşit 10 farklı tarifin yer aldığı 'Süper Hızlı Tarifler' reklam serisi, Ramazan boyunca televizyon ekranlarında ve markanın sosyal medya hesaplarında izleyicilerle buluşacak.

Süper Hızlı Tarifler reklam serisi, dijitalin sevilen formatı olan 'reels' konseptini televizyona uyarlayarak tüketicilere 'ne pişirsem' sorusuna cevap veriyor. Üç yılı aşkın süredir marka yüzü olarak dijital platformlarda en çok izlenen tariflerin sahibi olan Refika Birgül ile iş birliği yapan marka, son kampanyası SuperFresh Bi Yolculuk ile 22 ödül alarak iletişimde liderliğini kanıtlamıştı.

Editör: Habererk Com