Dijital ödeme ve finansal hizmetler platformu Paycell, e-ticaret platformu Trendyol’un müşterilerine yeni ödeme yöntemi ‘Paycell Alışveriş Limiti’ni sunduğunu duyurdu. Bu iş birliği sayesinde Trendyol müşterileri, alışveriş ödemelerini Financell’in tahsis ettiği kredi ile 36 aya kadar taksitlendirebileceği belirtildi.  
 

Trendyol kullanıcıları, online alışverişlerde ödemeyi kolaylaştırmak için sunulan ‘Paycell Alışveriş Limiti’ ile hızlı ve pratik bir ödeme seçeneği ile buluşuyorlar. Kullanıcılar, alışverişlerini yasal vade limitleri dahilinde Financell’in 100 bin TL’ye kadar tahsis ettiği krediyle 36 aya kadar taksitlendirebiliyor. Operatör bağımsız tüm müşteriler, sunulan bu taksitli ödeme imkanına erişebiliyor. 
 

İş birliği hakkında konuşan Paycell CEO’su Serhat Dolaz, “Türkiye’nin en kapsayıcı dijital ödeme ve finansal hizmetler platformu olarak, kullanıcı deneyimini merkezimize alarak finansal ihtiyaçlara çözüm sağlamaya devam ediyoruz. Yenilikçi ödeme hizmetlerimizi genişleterek değişen müşteri ihtiyaçlarına entegre ediyor; kullanıcılarımızın alışveriş süreçlerini kolaylaştıran çözümlere odaklanıyoruz. Teknoloji ve finansal servisleri birleştirerek sunduğumuz hızlı ve güvenli ödeme çözümlerimiz daha fazla kullanıcının finansal hizmetlerden faydalanmasını sağlıyor. Trendyol ve Financell ile yaptığımız iş birliği sayesinde kullanıcılar, ‘Paycell Alışveriş Limiti’ ile 36 aya varan taksit kolaylığından faydalanıyor” diye konuştu. 

Turkcell'lilere ek ayrıcalık:

‘Paycell Alışveriş Limiti’ ile Turkcell’lilere de ayrıcalıklar sunuluyor. Turkcell hat sahipleri alışveriş tutarını faturasına yansıtabiliyor. Böylece kullanıcılar, ödemelerini telefon faturalarıyla eş zamanlı yaparak herhangi bir taksit ödeme sistemini takip etmek zorunda kalmıyor. 

Editör: Habererk Com