Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ, Prof. Dr. Hasan Ünal'ın arama/sondaj gemilerine Kıbrıs çıkarması emrini veren Bülent Ecevit, Necmettin Erbakan ve Rauf Denktaş'ın isminin verilmesini parti olarak desteklerini açıkladı

Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ, Maltepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü'nden Prof. Dr. Hasan Ünal'ın Kıbrıs çıkarmsının yıldönümünde arama/sondaj gemilerine Kıbrıs çıkarması emrini veren Bülent Ecevit, Necmettin Erbakan ve Rauf Denktaş'ın isminin verilmesi önerisini destekledi.

Özdağ, Twitter hesaabından yaptığı paylaşımda, "Hasan Ünal Hocanın önerisini Zafer Partisi olarak destekliyoruz. Arama-sondaj gemilerine Ecevit-Erbakan ve Denktaş isimlerinin verilmesi milli hedef birliğini gösterir" ifadelerini kullandı.

Rotası Türkiye idi! Ekvador'da yaklaşık 69 kilo kokain ele geçirildi Rotası Türkiye idi! Ekvador'da yaklaşık 69 kilo kokain ele geçirildi

Prof. Dr. Hasan Ünal, bugün sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, arama/sondaj gemilerine Kıbrıs çıkarması emrini veren dönemin Başbakanı Bülent Ecevit ve Başbakan Yardımcısı Necmettin Erbakan ile çıkarmada önemli rol üstlenen Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin ilk Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş'ın isminin verilmesini önermişti.