Sekban, ünlü sanatçı Emel Sayın'ın sözlerini artan kira zamlarına uyarladığı "Kız Sen İstanbul'un neresindensin" şarkısı için "Bu şarkı vicdansız ev sahiplerine gitsin" dedi.

Kaan Sekban ''Kira Zammı'' isimli şarkısında kira fiyatlarıyla ilgili eleştiri içeren sözleri "Yaza asla damga vurmayacak şarkımla herkese iyi hafta sonları. Çocukluğumdan beri bayılarak dinlediğim bu şarkının artık güncellenmesi şarttı" diye paylaştı.

KAAN SEKBAN KİMDİR

Kaan Sekban, 1983 yılında dünyaya geldi. Yıldız Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası ilişkiler bölümü lisans ve Bahçeşehir Üniversitesi Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi yüksek lisans mezunudur. 10 yıl Garanti Bankası’nda çeşitli görevlerde çalıştıktan sonra yurtiçi ve yurt dışında oyunculuk ve müzikal atölyelerine katıldıktan sonra istifa ederek sahne performansları alanına yöneldi.

Türkiye’de İstanbulname müzikali ve İtalya’da Bir Yaz Gecesi Rüyası operasında rol aldıktan sonra kendi evinden yayınladığı Kaan Sekban Saçmalar adlı ev yapımı canlı talk show’la tanınan Sekban, beyaz yakalı hayatı hicvettiği Yakam Beyaz Beynim Ayaz skeçleriyle plaza dünyasında büyük ilgi görmektedir. Mayıs ayından itibaren pek çok sahnede tek kişilik gösterilerine devam ederken, Haziran ayında yayımlanan “Tebrikler Kovuldunuz” kitabı kısa sürede çok satanlara girmiş ve otobiyografik mizahi içeriğine karşın Platin dergisi tarafından yönetim, liderlik ve ik dalında yılın en iyi iş kitabı seçildi.

Editör: Yadigar Hanım