Yalanın kitabını yazabilecek kadar usta olan burçların listesi paylaşıldı. Posta'da yer alan bir makaleye göre, yalan söyleme konusunda usta olan 5 burç açıklandı.

İşte yalan söyleme konusunda usta olan burçlar.

İkizler burcu yükseleni olan insanların genel özellikleri neler? -  Astroloji Haberleri

İKİZLER SİZİ İSTEDİĞİ HER ŞEYE İNANDIRABİLİR

İkizler burcu sizi istediği her şeye inandırabilir. Doğal iletişim kabiliyetleri oldukça yüksek olan İkizler burcu, yalan söylemek istediğinde bunu karşısındakinin nabzına göre hiç fark ettirmeden yapabilecek meziyetlere sahiptir.

Çevresindeki insanları kolay ikna edebilme özelliğiyle bilinen İkizler burcu, yalan söylediğinde onun yalanını anlamak hiç kolay olmaz.

Yengeç burcunun gizli saplantıları | Astroloji

DUYGUSAL YENGEÇ PEMBE YALANLARA BAŞVURABİLİR

Yengeç burçları aslında doğrucu davuttur. Sahte davranışlardan hiç hoşlanmaz bu nedenle yalan söylemeyi de tercih etmez ancak Yengeç burçlarının bir nedenle yalan söylemesi gerekiyorsa, bunu hiç açık vermeden yapacaktır.

Yengeç yalanları renklendiren burçlardan biridir. Onun duygusal yapısı bazen karşısındaki insanların üzülmesine tahammül edemez ve onları kırmamak için pembe yalanlara, üzmemek için beyaz yalanlara başvurabilir.

Bu konuda da oldukça hassas olan Yengeç'ler yalan söylemeye karar verdiklerinde kimse üzülmesin diye her şeyi ince ayrıntısına kadar hazırlar. Bu nedenle kolay kolay yalancı bir Yengeç göremezsiniz. Onların yalanları yakalanamayacak kadar ustaca hazırlanmıştır.

2022 Yılı Terazi Burcu Yorumları! 2022'de Terazi Burcu Aşk Hayatı,  Kariyeri, Para Durumu ve Sağlığı...

BU İŞİ TERAZİLERDEN DAHA İYİ KİMSE YAPAMAZ

Terazi burçları adaletli ve dürüst kişilik yapılarıyla dikkat çeker ancak yalan söylemeleri gerektiğinde bu işi onlardan iyi kimse yapamaz. Flört etmeyi seven bu çekici burçlar özellikle ikili ilişkiler söz konusu olduğunda yalana başvurmayı tercih edebilir.

Terazi burçları yalanı öyle bir dengeler ki onların yalan söylediğini yakalamak kolay olmaz. Genel olarak çekici ve sempatik bir yapıya sahip olan Terazi burçları yalana başvurduğunda bu özelliklerini çok ustaca kullanarak yalanlarının ortaya çıkmasını engellerler.

Akrep Burcu Kadını Özellikleri: Akrep Kadınının Cinsellik Ve Aşk Hayatı -  Astroloji

DİKKATLERİ AKREPLERİ EN USTA YALANCI YAPABİLİR

Onlar istedikleri bir şey söz konusu olduğunda ne olursa olsun hedefe kitlenir oyunu kurallarına göre oynayarak istediklerini elde ederler. Bununla birlikte yalana başvurmaları gerektiğinde bu konuda da tam bir usta olacak ve yalan söyledikleri anlaşılmasın diye tüm becerilerini ortaya dökeceklerdir.

Akrepler soğukkanlıdır. Sabırlı ve dikkatli yanları onları istediklerinde en usta yalancı haline getirebilir.

Balık burcu özellikleri - Hem Erkek Hem Kadın İçin Ayrı Burç Yorumları

BALIKLAR BAŞLARINA İŞ AÇILACAĞINDA YALANA BAŞVURABİLİR

Duygusal ve yaratıcı olan Balık'lardan kolay kolay yalan söylemesini beklemezsiniz ancak aynı zamanda sezgisel olan Balıklar, başlarına iş açılacağını anladıklarında yalana başvurabilirler.
Yaratıcı yönleri onları yalan söyleyebilme konusunda bir usta yapar çünkü yalanları için göz alıcı kulplar hazırlayabilirler. Bunu nadiren tercih ediyor olsalar da o kadar iyi yaparlar ki anlamak mümkün olmaz.

Editör: Yadigar Hanım