Zafer Partisi, iki dönemde toplam 100 Türk vatandaşı üniversite öğrencisi için kamp düzenleyeceği bildirildi. Başvurular 12 Temmuz'da bitecek.

Zafer Partisi, üniversite öğrencilerine yönelik gençlik kampı düzenleyecek. İki dönem halinde gerçekleşecek kampa toplam 100 üniversite öğrencisi katılacak. İlk dönemi 18-22 Temmuz, ikinci dönemi 1-5 Ağustos'ta gerçekleşecek kampa katılmak için Türk vatandaşı üniversite öğrencisi olmak ve sınıfı geçmiş olmak şartı konuldu. Başvuruların 12 Temmuz'da sona ereceği kamp için ayrıca 18 yaşını doldurmuş olmak, Türkiye Cumhuriyeti ve Atatürk'e bağlı ve saygılı olmak şartları da uygulanacak. Kampta yer almak isteyen gençlerin, öğrenci belgeleri ile not dökümlerini ve sosyal medya adreslerini Zafer Partisi'nin mail adresine göndermeleri istendi.

MİNİCİK BEDENİ VATAN İÇİN TOPRAK OLALI 5 YIL OLDU AMA O SONSUZA KADAR BİZİMLE YAŞAYACAK: İYİ Kİ VARSIN EREN! MİNİCİK BEDENİ VATAN İÇİN TOPRAK OLALI 5 YIL OLDU AMA O SONSUZA KADAR BİZİMLE YAŞAYACAK: İYİ Kİ VARSIN EREN!