Zafer Partisi Üsküdar İlçe Başkanı Nursel Çelikök 2022-2023 eğitim ve öğretim yılı ile ilgili bir açıklamada bulundu: “Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin daha donanımlı, bilgi dağarcıkları ilim ve irfanla dolu olarak yetişmesi icin herkese, hepimize önemli görevler yüklemektedir. Devletin bu konuda tüm öğrenci ve öğretmenlerimize her türlü kolaylığı sağlaması gerekir.” Dedi.

Zafer Partisi Üsküdar İlçe Başkanı Nursel Çelikök’ün açıklamaları şöyle:

"2022 - 2023 eğitim ve öğretim yılının tüm öğretmen ve öğrencilerimize başarılar getirmesini diliyorum. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin daha donanımlı, bilgi dağarcıkları ilim ve irfanla dolu olarak yetişmesi icin herkese, hepimize önemli görevler yüklemektedir. Devletin bu konuda tüm öğrenci ve öğretmenlerimize her türlü kolaylığı sağlaması gerekir. Tarihine, kültürüne, örf ve adetlerine bağlı milletini seven bilinçli gençler yetiştirmek zorundayız" dedi.

ÇELİKÖK’TEN ANDIMIZ AÇIKLAMASI                                                       

"Mahsa Amini" öfkesi büyüyor: Protestocular yerel idareyi etkisiz hale getirdi "Mahsa Amini" öfkesi büyüyor: Protestocular yerel idareyi etkisiz hale getirdi

Gençliğimize kendi öz benliğini hatırlatan "andımızın' yeniden okullarda okutulmasını da savunan Başkan Çelikök, "andımız yeniden acilen okullarda öğrencilere okutulmaya başlanmalıdır" şeklinde konuştu.

çelikök