Sedat Peker'in bugünkü paylaşımlarında adı geçen  Hürriyet Gazetesi Eski Genel Yayın Yönetmeni Ertuğrul Özkök, Peker'in iddialarını yalanladı. 

Bugün yaptığı paylaşımlarda AKP'ye yakınlığı ile bilinen Mehmet Cengiz'e yönelik yeni iddiaları dile getiren Peker, ayrıca eski Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ertuğrul Özkök'e ilişkin de ''Ertuğrul Özkök, Mehmet Cengiz’le röportaj yapıp yalakalıktan diyordun ya “Ben size çete denmesine çok üzülüyorum" sen de iyi oku. Bu sahtekar Ertuğrul Özkök var ya, o tarihteki temiz toplum projesinin başında o vardı. O zaman da prim alıyordu, şimdi de prim alıyor'' ifadelerini kullanmıştı. 

spppp

ÖZKÖK İDDİALARA İLİŞKİN KONUŞTU

ÜMİT ÖZDAĞ’DAN AKP’NİN PARTİZAN AĞZI BOZUK BAKAN YARDIMCISI İSMAİL ÇATAKLI’YA TOKAT GİBİ SÖZLER! ÜMİT ÖZDAĞ’DAN AKP’NİN PARTİZAN AĞZI BOZUK BAKAN YARDIMCISI İSMAİL ÇATAKLI’YA TOKAT GİBİ SÖZLER!

Cumhuriyet'ten Nagihan Yılkın'a konuşan Özkök, "Herkesin beni eleştirme hakkı vardır. Yaptığım mülakat konusunda ailemden de arkadaş grubumdan da eleştiri aldım" ifadelerini kullandı.

"SADECE AYDIN DOĞAN'DAN PRİM ALDIM"

Mehmet Cengiz'den prim aldığı iddialarına da cevap veren Özkök, "75 yıllık hayatımda sadece patronum Aydın Doğan’dan prim aldım. Aydın Beyden aldığım primlerin hepsinin vergisi ödenmiş bankaya resmi hesaplardan aktarılmıştır. Yurtdışında hiçbir bankada hesabım yoktur, malım mülküm yoktur" diye konuştu.