FOX Ana Haber'i bırakarak tüm Türkiye'nin gündeminde yer alan Fatih Portakal, YouTube kanalında erken seçim açıklamasında bulundu.

Fatih Portakal MHP'li bir isimle görüştüğünü ifade ederek Devlet Bahçeli'nin erken seçim çıkışında bulunabileceğini söyledi.

FOX Haber'den istifa kararı almasının ardından haftalarca neden bıraktığı konuşulan Fatih Portakal, YouTube kanalında programlar yapmaya başladı.

Fatih Portakal YouTube kanalında son günlerde siyasette yoğunlaşan erken seçim tartışmasını değerlendirdi.

Fatih Portakal MHP'li bir isimle görüştüğü konuşmayı izleyenlerine aktardı. Portakal Devlet Bahçeli'nin tavrının değişebileceğini söyledi.

MHP'Lİ İSİM ÇETE OPERASYONUNDA GÖZALTINA ALINDI MHP'Lİ İSİM ÇETE OPERASYONUNDA GÖZALTINA ALINDI

ERKEN SEÇİM TAHMİNİ

Portakal, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun MHP lideri Devlet Bahçeli'ye erken seçim çağrısında bulunmasına değindi ve "MHP liderinden her an için çıkış bekleyebilirsiniz" dedi.

"HER ZAMAN İÇİN..."

Fatih Portakal, görüştüğü MHP'ye yakın bir ismin "MHP'nin dış politikada, Doğu Akdeniz'de, Kıbrıs, Suriye, Azerbaycan ve terörle mücadele meselesinde gidişata bakacağını, eğer bir soru işaretiyle karşılaşırsa Devlet Bahçeli'den her zaman için böyle bir çıkışı görebilirsiniz" dediğini aktardı.