Anadolu Ajansı fena çuvalladı! Mescid-i Aksa'da Erdoğan'a destek sloganları dediler protesto çıktı!

Anadolu Ajansı'nın paylaştığı görüntüler sosyal medya gündemine bomba gibi düştü.

Anadolu Ajansı fena çuvalladı! Mescid-i Aksa'da Erdoğan'a destek sloganları dediler protesto çıktı!

Anadolu Ajansı'nın paylaştığı görüntülerde, Mescid-i Aksa'da toplanan ve İsrail'in saldırılarını protesto eden kalabalık, AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a da seslendi. AKP'ye yakın isimler bu seslenişi "Erdoğan'a destek" olarak yorumlarken birçok sosyal medya kullanıcısı bunun bir destek çağrısı olmadığını, tam tersi protesto olarak o sloganın atıldığını ifade etti.

İşte o görüntüler:

SOSYAL MEDYADAN TEPKİ

Sloganların, Erdoğan'a protesto olarak atıldığını ifade eden birçok sosyal medya kullanıcısı ise medya kuruluşlarının algı oluşturmasına karşılık tepki gösterdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Murathan
Murathan - 7 ay Önce

Atatürkün Türk milleti için, bu millet doğru haberi ilk ağızdan duysun diye kurduğu Anadolu Ajansı Türk milletine yalan haber yapıyor kandırıyor yanıltıyor. Anadolu Ajansı bir partinin değil Türk milletinindir. Günü geldiğin de bunu çok net anlayacaksınız

çağlar seyrek
çağlar seyrek - 7 ay Önce

Tayyip Erdoğanı protesto ettiler diye sevinenelere sormak lazım Erdoğanı çağıran bir topluluk var ondan umut bekleyen bir topluluk var sizden kimsenin beklentisi yok bunu neden düşünmüyorsunuz asıl siz buna üzülün neden kimsenin bir beklentisi yok neden kimse sizi hiç zikretmiyor.

doğrucu
doğrucu - 7 ay Önce

neredesin Selahaddin de diyorlar onudamı protesto ediyorlar acaba

hüseyin özkar
hüseyin özkar - 7 ay Önce

Erdoğan ın,11 vatandaşın kanını (mavi marmarada) israile 20 milyon dolara sattığını filistinliler bilmiyorlarmı sanki.


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344