Sedat Peker'in ardından yurtdışına çıktığı iddia edilmişti! Alaattin Çakıcı'dan çok sert açıklama!

Alaattin Çakıcı’nın Türkiye’deki durum ‘normalleşene’ kadar yurt dışına çıktığı iddia edilmişti. Çakıcı konu hakkında açıklama yaptı.

Sedat Peker'in ardından yurtdışına çıktığı iddia edilmişti! Alaattin Çakıcı'dan çok sert açıklama!

Sedat Peker’in kendisinin de parçası olduğu mafya-siyaset-sermaye ilişkileri hakkındaki iddiaları ülkenin gündemini oluşturmaya devam ederken Alaattin Çakıcı sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Alaattin Çakıcı ile ilgili dikkat çeken bir kulis bilgisi ortaya çıkmış, Peker’in iddiaları karşısında bir süredir “sessiz” kaldığı görülen Çakıcı’nın durum normalleşene kadar yurt dışına çıktığı iddia edilmişti.

Çakıcı'nın açıklaması şöyle oldu:

Batı ve okyanus ötesi İsrail ortaklaşa ülkemizde çirkin bir senaryo ile yerli işbirlikçilerini devreye sokarak günlerdir bu çirkin oyunu izlemekteyiz. Basın, sosyal medya ve televizyonlarda devletimizin beka sorunu var iken sürekli batının devreye soktuğu bu çirkin oyunda her konuda gündeme dolaylı da olsa getiriliyorum.

Bu gündeme getiren sözde basın mensupları bir haberlerinde de "Alaattin Çakıcı Kıbrıs'a gönderildi" diyorlar. Ben şu an özgür bir vatandaşım, Kıbrıs'a da ve dünyanın her yerine de gidebilirim. Bu kimsenin sorunu değilken niye bu kadar sorun ediliyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
hüseyin durmuş
hüseyin durmuş - 1 ay Önce

devlet mafya işbirliği gibi bişeyler oluyo çakıcı kılıçtar oğlunu tehdit ediyo ikdidardan tık yok sedat peker şimdi ikdidara aykırı hareket ediyo olmadi bali çakıcıyla sedat pekeri çatıştırın sonrada ikdidar olarak bizim mafyayla işimiz olmaz deyin