Sedat Peker’den Süleyman Soylu'ya jet cevaplar (Anlık sosyal medya cevapları)

Sedat Peker’den İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya yanıt geldi.

Sedat Peker’den Süleyman Soylu'ya jet cevaplar (Anlık  sosyal medya cevapları)

Burada yazılanlar Sedat Peker'in sosyal medya hesabından anlık olarak alınmaktadır.

Peker’in sosyal medya paylaşımı şöyle:

-Süslü sülü doğru söyle, yakaladığınız uyuşturucular senin rakiplerinin malları mı? Seni pazar günü mahvedeceğim.

-Uyuşturucu ticaretinin en büyük patronu sensin, fiyatları sen bilirsin. Bu yüzden ucuz olanı yakalattırdınız, kamuoyunu kandırmak için.

-Ticaret Bakanlığı’yla beraber Kolombiya ile irtibat kurduk diyorsun. Kokain kaçakçılığını ticaret olarak mı görüyorsun?

-Süslü süleyman, benim videolarımı tüm Türkiye dinliyor. Kedi kesen satanistler gibi bin kişi iki bin kişi değil.

-Videolarımı izleyen bütün arkadaşlara, ne söylediğini duydunuz değil mi? Size söylüyorum, İçişleri Bakanlığı’nda bir manyak oturuyor. Vallahi bu adam manyak.

-Üç ay değil, altı ay boyunca orada nöbet tutuldu. Benim akrabam Reşat Hacıfazlıoğlu ve benim arkadaşlarım orada nöbet tuttu, sadece sen değil. Sen eve gidip yattın.

-Reşat Hacıfazlıoğlu’yla hts kayıtlarını neden çıkarmıyorsun? Seninle konuştuktan sonra neden peki beni arıyordu?

-Hadi özışığıkla videodaki konuşmalarımız ortadayken ne söylerse insanların vicdanında mahkum olacaksın. Çünkü video kayıtları ortada.

-Süslü süleyman, senin kontenjandan tahin ettiğin savcılar mı araştıracak bu konuları? İçişleri Bakanlığı’nı gerçekten bir deli yönetiyor.

-Süslü sülü ben yalan söylemem. Yollamadığım parayı yolladım demem. Sahtekar sensin, sen söylersin.

-Silivri emniyet müdürü Hakan Çalışkan’ın vebali senin boynunda, seni yok edecek.

-İnternette birçok uyuşturucu satıcısıyla senin oğlunun resmi var. Sen bu resimleri görmüyor musun süslü sülü, aslan sülü?

-Yeniköy Motors’un sahibinin arabasında oğlunun tahsisli plakası yok muydu? Senin benim akrabam Reşat Fazlıoğlu’yla ve benim sağ kolum Erdal Aras’la resimlerin yok mu? Sen gerçekten yalancısın, hem de çok büyük

-Süslü sülü, bbc Türkçe’nin elemanlarını da fetöcülükten suçla da tam olsun. Tüm dünya senin deli olduğuna inansın.

-Süslü sülü, cezaevine gidecek olan sensin, bana inan.

-Ben sayın Cumhurbaşkanıyla sadece Taha Ün’ün düğününde karşılaşmadım. Biz kendisine boşuna Ağabey diye hitap etmiyoruz. 1999 yılından beri tanıyıp saygı duyuyoruz.

-Taha Ün’ün düğününde çekilen resmimi sayın Cumhurbaşkanının yanındaki görevli bir bayan hanımefendi yayınladı, Taha Ün değil.

-Ulan süslü sülü, hadi özışıkla konuşma kaydım her şeyi anlatıyor. Sen halen daha burada neyi anlatıyorsun?

-Televizyonlarda beni kötülemek için miting görüntülerimi yayınlarsan, adamlar beni siyasi lider kabul edip tabii ki kırmızı bülten çıkarmazlar.

-Süslü süleyman, ben hiçbir gazeteciyle röportaj yapmam ki youtube programı yapayım. Birkaç tane kıramadığım yerel gazeteciyle sadece yaptım, kamuoyunda tanınsınlar diye.

-Süslü süleyman, gene yalan söylüyorsun. Bana çok yardım ettin, benden de çok yardım istedin

-Süslü süleyman, olmayan suçtan bana nasıl yakalama kararı çıkarsın bursa başsavcılığı? Tabi senin kontenjan savcıların çıkarırsa şimdi onu bilmem.

-Nadir Salifov Türkiye’ye nasıl geldi? Mehmet Ağarla il emniyet müdürünün karşılıklı telefon hts kayıtlarını çıkarsana. süslü sülü, pazar günü seni çiğ çiğ yiyeceğim.

-Hakkında fetö soruşturması olan bir insanı çevre bakanlığında tutabilecek güç, senin akraban sadık soyludan başka kim olabilir? Daha doğrusu senden başka.

-Gazeteci hadi özışığa, Mübarizin tutuklanmasını Azerbaycan istiyor, sen deli misin, yürek mi yedin demedin mi? Yayınları iptal ettirmedin mi?

-Aslan süleyman, kaplan süleyman, oğlum bu günleri anlatsana, niye yaygara yapıyorsun? Hayatın film lan senin süslü sülü

-Sayın Cumhurbaşkanı hakkında, onun en büyük özelliği, adam tokuşturmayı sever deyip beni Berat Albayrakla sen düşman etmedin mi? Bana haksızlık yapılıyor demedin mi?

-Süslü süleyman, senin oğlun uyuşturucu satıcılarının hepsiyle her gün beraber geziyor. Onların ayaklarını kıracağına, ayakkabılarına cila mı yapıyorsun?

-Süslü sülü, failimeçhul şekilde uyuşturucu satıcıları öldürüldü. Onların katilleri nerede? Acarkentin kapısında öldürülenler mesela.

-Süslü sülü, failimeçhul uyuşturucu satıcıları öldürüldü. Onların katilleri nerede? Acarkentin kapısında öldürülenler mesela.

-Benim kardeşim kutlu adalı olayını anlatıyor, neden ifadesine geçirmiyorsunuz? Samimi ihbarda bulunuyor, niye ifade kaydına geçirmiyorsunuz

-Süslü sülü sen mafyanın takipçisi değil, sen mafyanın ortağısın. Sen kendin mafyasın.

-Şuan senin ortağın olduğun engin sigorta şirketinin bilançolarını bir açıklasana. Kia araban varken bu zenginliğe nasıl ulaştın?

-Süslü sülü, sen Sancaktepe belediye başkan adayı Erdal Aras’a Erdal Baba diye hitap ederdin. Ben de onun Reisiyim. Hiyerarşiye göre bu şartlarda ben de senin baban oluyorum.

-Süslü süleyman, Rize’de bahsettiğin cinayet davasıyla ilgili bana avukat ayarlayan doğru yol il başkanı nihat meteyle senin baban kör hasandı. O zaman senin baban ayarladı bu işleri.

-Son yurtdışı ziyaretimde koruma polisim yanımdaydı. Benimle neredeyse yedi ay boyunca orada kaldı. Sen gerçek bir yalancısın.

-Süslü sülü, seni pazar günü mahvedeceğim. Bana yapılan dostada şu tarihe kadar koruma polislerinin ifadesi yok. Sen bir yalancısın.

-Süslü sülü, madem yanıma ajan olarak polis verdin, neden benim dosyamda o koruma polisinin ifadesi yok?

-Süslü süleyman, benim koruma kararım hikayeyse, neden sen üç sene boyunca uzattın?

-Komdan sorumlu emniyet genel müdür yardımcısı, senin evlatlığın resul, seni rezil etmek için bu dosyaları hazırlamış.

-Süslü sülü, pazar günü seni mahvedeceğim. Benim üzerime olan hiçbir arabayı nurettin demir isimli şahıs hiçbir zaman kullanmadı.

-21 yaşındayken beni tanıdığını söylediğin nurettin demirin ailesi madem bu kadar karışıktı, onu neden emniyete aldınız?

-Sizin yanıma ajanlık yapsın diye verdiğiniz polisi kabul etmeyim, kendi istediğim polisi almak için ilk koruma teklifinizi reddettim.

-Kanla ilgili söylemiş olduğum olayların hepsi söylendiği dönemde hükümetin lehinedir. Çünkü o zaman korku iklimi oluşturmak lazımdı.

-Akrabam Reşat Fazlıoğluyla hts kayıtlarını yayınlayarak beni bir rezil eder misin?

-Süslü sülü; senin cumhurbaşkanı, tolga ağarın da içişleri bakanı olacağı projenizi çöp ettim. Şerefli bir insansan bu projenizden bahsetsene.

-Benim sağ kolum Erdal Aras’ı neden Demokrat Partinin mkyk’sına aldın? Neden Sancaktepe Belediye Başkanı yaptın?

-Bahsi geçen tecavüz olayı ile ilgili karakola hiçbir zaman gitmedim. Sadece beykoz savcılığına giderek basına bu yanlış bilgiyi veren polislerle ilgili şikayet dilekçesi vermeye gittim. süslü sülü yine yalan söylüyor. Delilleriyle kanıtlamaya hazırım.

-İstanbul uyuşturucu kullanımında dünya ikincisi, adana dünya üçüncüsü. Yalan söylüyorsun.”

-Sadece beykoz savcılığına giderek basına bu yanlış bilgiyi veren polislerle ilgili şikayet dilekçesi vermeye gittim. süslü sülü yine yalan söylüyor. Delilleriyle kanıtlamaya hazırım. Bana bu komployu kuran organize şube yetkilileri fetöcülükten cezaevinde. Sedat Peker’i FETÖcü olmakla itham edenlerin YENİ KAYITLARI ORTAYA ÇIKIYOR.. TRT de fetö bağlantısı diye açıklamalar şemalar göstermişti S. Soylu. Uyuşturucuyla mücadelede başarıdan bahsediyorsun süslü süleyman.

-Bir tane delil sunsun süslü sülü. Bahsi geçen tecavüz olayı ile ilgili karakola hiçbir zaman gitmedim.

-Erhan Tuncel’i hayatımda hiçbir zaman görmedim, tanımıyorum, hiçbir zaman karşılıklı telefon görüşmemiz yok. Hiçbir baz kaydımız yok, aynı anda aynı yerde bulunmadık.

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2021, 23:54
YORUM EKLE
YORUMLAR
en vahimide
en vahimide - 1 yıl Önce

düşünsenize bir tecevüzcünün iç işleri bakanı olduğunu