Viranşehir Savcısı Eyüp Akbulut salgındaki hukuksuzlukları tek tek anlattı gündemi sarstı!

Youtube üzerinden 28 dakikalık bir video yayınlayan ve Adalet Bakanlığı kimliğini göstererek cumhuriyet savcısı olduğunu belirten Şanlıurfa'nın Viranşehir İlçesi Cumhuriyet Savcısı Eyüp Akbulut, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Şanlıurfa'nın Viranşehir İlçesi Cumhuriyet Savcısı Eyüp Akbulut, korona tedbirleri kapsamında alınan yasakların hukuka aykırı, aşıların ise sağlığa zararlı olduğunu ileri sürerek bunlara karşı resen soruşturma açtığını duyurdu.

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, "Konuşma, sosyal medyada yayınlandı. Biz de konuyla ilgili kendi açımızdan bir inceleme başlattık" değerlendirmesinde bulundu.

VALİ: KENDİ AÇIMIZDAN İNCELİYORUZ

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin de, Viranşehir Cumhuriyet Savcısı Eyüp Akbulut’un açıklamasıyla ilgili gazetecilerin sorularını cevaplandırırken inceleme başlatıldığını söyledi: Konuşma, sosyal medyada yayınlandı. Biz de konuyla ilgili kendi açımızdan bir inceleme başlattık.

YORUM EKLE


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344