• DOLAR 33,04 %0.68
  • EURO 35,98 %1.05
  • ALTIN 2.512,04 %-0.68
  • BİST100 10.871 %-1.09
  • BITCOIN 64.475 %-2.68
  • ETHERIUM 3.160 %-7.2
26°

İYİ Parti Haberleri

İYİ Parti haberleri ve güncel İYİ Parti gelişmeleri, İYİ Parti ile ilgili tüm video, İYİ Parti fotoğrafları ve İYİ Parti haberleri Habererk, Güncel Son Dakika Haberleri sitemizde


Politika

Cumhurbaşkanı ile eski İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener arasındaki görüşme sonrası, İYİ Parti yetkilileri "Cumhurbaşkanı yardımcılığı" teklifi iddialarına yanıt...

Gündem

Terörist başı Fethullah Gülen’in yeğeni Ebuseleme Gülen, İYİ Parti'yi nasıl desteklediklerini anlattı.

Politika

İYİ Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Mustafa Gürban, sosyal medya üzerinden dostlarına bir çağrıda bulundu.

Politika

İYİ Parti Genel Başkanı Müsavat Dervişoğlu, CHP ile olan ilişkiler hakkında önemli açıklamalarda bulunarak tepki gösterdi.

Politika

31 Mart yerel seçimlerden bu yana İYİ Parti'de istifalar devam ederken bir istifa haberi de Erzurum'dan geldi.

Politika

Eski İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Türker Yörükçüoğlu, Büyük Birlik Partisi'ne (BBP) geçiş yaparak görevi belli oldu.

Politika

İYİ Parti'nin yeni Genel Başkanı Müsavat Dervişoğlu, TBMM'de AKP Grup Başkanı ile bir araya gelerek samimi pozlar verdi.

Politika

İYİ Parti'de seçim sonrası istifalar sürerken bir istifa haberi daha geldi. İstifa eden kişi Yavuz ağıralioğlu'nun kuracağı partiye geçeceğini söyledi.

Politika

İYİ Parti'nin Ankara Milletvekili Kürşad Zorlu, vatandaşların ağır kira yükü altında ezilmemesi için TBMM'ye detaylı bir araştırma önerisinde bulundu.

Politika

İYİ Parti Genel Başkanı Müsavat Dervişoğlu, emeklilerin ve çiftçilerin yaşadığı zorlukları dile getirerek vatandaşların dertlerine neşteri vurdu.

Politika

31 Mart Yerel Seçimleri'nde bağımsız olarak katılan İYİ Parti'de istifalar sürerken iki önemli isim CHP'ye geçeceği iddia edildi.

Politika

İYİ Parti Genel Başkanı Müsavat Dervişoğlu, CHP'li başkanların karşısında İttifak yeniden mi kuruluyor dedirten konuşma yaptı.