Hepsiburada, birçok avantaj sunduğu üyelik bazlı sadakat programı Hepsiburada Premium’un 2 milyon üyeye ulaştığını duyurdu. Üyelerin Temmuz 2022’den bu yana toplam 3 milyar TL fayda elde ettiği belirtildi. 
 

Yurt dışı tatil ve gayrimenkulde rekor Yurt dışı tatil ve gayrimenkulde rekor

Konu ile ilgili olarak Hepsiburada Pazarlama Grup Direktörü Görkem Dereli, “Türkiye'de geliştirilen ve hayata geçirilen ilk üyelik bazlı sadakat programı olma özelliği taşıyan Hepsiburada Premium’un 2 yıldan kısa bir sürede 2 milyon üyeye ulaşması mutluluk verici. Müşterilerimizin Premium’a olan ilgisini, Hepsiburada’ya olan sadakat ve güvenlerinin bir göstergesi olarak görüyoruz. Önümüzdeki dönemde de Hepsiburada Premium’lu müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştıracak, alışveriş deneyimlerini daha da mükemmelleştirecek servisler ve kampanyalar sunmaya devam edeceğiz” dedi. 
 

41 MİLYON SİPARİŞTE KARGO BEDAVADAN YARARLANILDI 
 

Premium kullanıcıları tam 41 milyon siparişinde kargo bedava avantajından yararlanırken, özel sunulan kampanyalardan da faydalandı. Toplam 14 bin kampanyadan yararlanan üyeler en fazla Süpermarket, Dijital Ürünler, Giyim ve Sağlık/Güzellik kategorilerinden alışveriş yaptı. Kullanıcıların 2 yılda 640 ton çay, 400 ton çikolatalı fındık kreması, 1,17 milyon litre ayçiçek yağı, 49,69 metre tuvalet kağıdı siparişi verdiği açıklandı. 

AYDA ORTALAMA 4 SİPARİŞ VEREN PREMİUM’LU TOPLAMDA 443,58 TL TASARRUF EDİYOR 

Marka tarafından edinilen bilgilere göre; Hepsiburada Premium’a geçen kullanıcılar, ayda verdikleri 4 siparişle 119,60 TL kargodan tasarruf ederken, ortalama 79,08 TL Hepsipara kazancı ediniyor. En az 4 Premium kampanyasından yararlandığında ortalama 105 TL tasarruf eden Premium’lular 139,90 TL değerindeki BluTV hediyesini de kazanarak toplamda ortalama 443,58 TL tasarruf etmiş oluyor. 

Editör: Habererk Com