Ankara Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamaya göre Mansur Yavaş’ın hemşerilerine bir kez daha büyük hizmet yapması bakımından dikkat çekti.

Evi doğal gaz ile ısınan vatandaşlara Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından önemli açıklama yapıldı.

Ankara Büyükşehir Belediyesi 500 TL doğal gaz yardımı yapılacağını ve ücretin her ayın 16’sında Başkent Kart’lara yatırılacağını açıkladı.

500 TL ÖDENECEK

EMEKLİLİK BEKLEYENLERE İÇİN YENİ HABER: 12,5 YILLA KISMİ EMEKLİLİK İMKANI! EMEKLİLİK BEKLEYENLERE İÇİN YENİ HABER: 12,5 YILLA KISMİ EMEKLİLİK İMKANI!

Kasım ayı için yapılan açıklamalarda, “186 bin 209 ailemizin Başkent Kart’larına 4 ayda toplam 2 bin 150’şer TL’den 400 milyon 349 bin 350 TL doğalgaz desteğimizin 500 TL’lik ilk ödemesini bugün gerçekleştirdik” ifadeleri kullanıldı.

Sosyal yardım alan aileler bundan sonra Başkent Kart’ları ile abone numaralarını girerek gaz kiosklarından doğalgaz kartlarına yükleme yapabilecek ya da faturalı borçlarını ödeyebilecek. Yatırılan tutarlar; doğalgaz faturası, kartlı sayaçlar ve “http://gazmatik.com.tr/” adresinde konumları bulunan gaz kiosklarından sadece doğalgaz yüklemelerinde geçerli olacak.

Belediye 4 ay boyunca ailelere toplamda 2 bin 150’şer TL’den 400 milyon 349 bin 350 TL’lik doğalgaz desteği verecek. Ödemeler her ayın 16’sında kartlara yatırılacak.