Zafer partisinin 1.yıl kuruluş yıldönümünden dolayı Küçükçekmece’de asılan bayrakları toplamak isteyen Küçükçekmece Kaymakam ve Emniyet Müdürlüğü’ne Zafer Partisi Genel Başkan Yardımcısı İsmail Türk: “Küçükçekmece’nin her tarafında marjinal sol gruplar, PKK uzantıları cirit atarken her türlü faaliyetlerini rahat rahat yürütürlerken, Zafer Partisi ile uğraşmak polisin işi olmamalı” diyerek tepki gösterdi.

Zafer Partisi Genel Başkan Yardımcısı İsmail Türk, sosyal medyada yaptığı açıklamada, Küçükçekmece’de Zafer Partisi bayraklarını kaldırmak isteyen Kaymakam ve Emniyet Müdürlüğü’ne sert tepki gösterdi.

“PKK uzantıları cirit atarken her türlü faaliyetlerini rahat rahat yürütürlerken, Zafer Partisi ile uğraşmak polisin işi olmamalı” diyen Türk’ün açıklamalarının tamamı şöyle:

“Küçükçekmece Kaymakam ve Emniyet Müdürlüğü bütün işlerini bırakmış Zafer partisinin 1.yıl kuruluş yıldönümünden dolayı ilçenin önünde asılan bayrakları kaldırmaya uğraşıyor. Küçükçekmece’nin her tarafında marjinal sol gruplar, PKK uzantıları cirit atarken her türlü faaliyetlerini rahat rahat yürütürlerken, Zafer Partisi ile uğraşmak polisin işi olmamalı.”

250 bin konut hamlesine başlayan TOKİ, 2019'da başlayıp bitiremediği projelerine cevap veremiyor! 250 bin konut hamlesine başlayan TOKİ, 2019'da başlayıp bitiremediği projelerine cevap veremiyor!

face-1

zf1-1

zf2-1

zf3-1