Buğra Kavuncu meselesinde Ümit Özdağ’ı haklı çıkartan flaş gelişme

Buğra Kavuncu’ya yöneltilen FETÖ iddialarına ilişkin flaş bir gelişme yaşadığını Buğra Kavuncu, sosyal medya hesabından duyurdu.

Buğra Kavuncu meselesinde Ümit Özdağ’ı haklı çıkartan flaş gelişme

İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu hakkında FETÖ soruşturması başlatıldı. Kavuncu, "Hakkımda soruşturma başlatıldığını memnuniyetle öğrendim. Yüce Türk yargısına yardımcı olmak ve iftiralara cevap vermek için hazırım" dedi.

İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından FETÖ soruşturması başlatıldı.

Kavuncu Twitter hesabından konuya ilişkin yaptığı açıklamada “Geçen hafta yaptığımız suç duyurusunda, Savcılık makamına verilemeyecek bir hesabımız olmadığını belirtmiştik. Bu doğrultuda İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hakkımda soruşturma başlatıldığını memnuniyetle öğrendim. Bu sabah avukatlarım, savcılık makamına ifade vermek üzere hazır olduğumu ve davet beklediğimi de bildirdiler. Yüce Türk yargısına yardımcı olmak ve iftiralara cevap vermek için hazırım” dedi.

İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, katıldığı bir televizyon programında Kavuncu’nun FETÖ’cü olduğunu iddia etmişti.

Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2020, 16:59
YORUM EKLE


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344