Seçimlerin ne zaman olacağı açıklandı!

Financial Times'ta son yayınlanan analizde dikkat çeken yorumlar yer aldı.

Seçimlerin ne zaman olacağı açıklandı!

Merkez Bankası, geçtiğimiz günlerde faiz indirimine gitti. TCMB’nin söz konusu kararı hem bankaların tahminlerinde hem de dış basının gündeminde yer almayı devam ettiriyor.

Financial Times, son yayınladığı analizde seçim tarihinin ne zaman olacağını açıkladı.

Analizde, “Yatırımcılar, Erdoğan'ın yakın zamanda sahneyi terk edeceğini varsaymamalı. 2023'e kadar seçim olmayacak” şeklinde ifadeler kullanıldı.

Financial Times’te yer alan Türkiye analizindeki seçimle ilgili ifadeler şu şekilde:

“Son anketler, muhalefet partilerinin Erdoğan'ın AKP’si ve müttefikleri karşısında öne geçtiğini gösteriyor. 20 yıl önce göreve geldikten sonra Türkiye ekonomisini canlandırmak için çok şey yapan bir zamanların son derece popüler cumhurbaşkanı, ilacını bulmayı büyük ölçüde başaramadığı enflasyonun kurbanı olma riskiyle karşı karşıya. Analistler, hasarın seçmenler tarafından şiddetle hissedildiğini söylüyor. Ancak yatırımcılar, Erdoğan'ın yakın zamanda sahneyi terk edeceğini varsaymamalı. 2023'e kadar seçim olmayacak.”

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2021, 14:09
YORUM EKLE
YORUMLAR
sona yaklaşıyorlar hesap zamanı
sona yaklaşıyorlar hesap zamanı - 1 ay Önce

halk o kadar bıkmış ki twiterda biri kronometre tutmuş erdoğanın gidişine şu kadar kaldı diye sayıyor.yaklaşık 600 gün kalmış muhalefet sabırlı olursa seçime kadar tamamen sıfırlanır gibime geliyor erken seçim yaparsa hala inanan uyuyan bir kitle var onlar seçimden sonra ayıkır gibi.işin sonuna yaklaştıkça yanlış bir şey yapmassa muhalefet her türlü alır önceleri gibi sabırsız davranıp pot kırarsa kendi elleriyle bilerek veya bilmeyerek teslim ederlerse o başka.


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344