Yemek yarışmasıMasterChef ile tanınan ünlü İtalyan şef Danilo Zanna Sarıyer’de bulunan restoranının önünde işten çıkardığı iki çalışanının saldırısına uğradı. Ve darp edildi. Eski çalışanlar, Şef Danilo Zanna ile birlikte restoranın İzmir Şube Müdürünü de darp ettiler. Saldırıya, AVM’nin güvenlik görevlileri mğdahale etti. Ardından polis ekipleri olay yerine intikal etti. Eski çalışanların saldırı anı anbean fotoğraflandı. Olay sosyal medya hesapları instagram ve twitter’da gündem oldu.

danilo zonna

danilo

danilo 2

Olayın ardından ünlü şef Danilo Zanna’nın sosyal medyadan yaptığı ilk açıklama; "Çok şükür iyiyim ama müdürümüze yapılan saldırıya müdahale etmek zorunda kaldım."

Ardından başarılı Şef Zanna instagram hesabından bu açıklamaları yaptı; "Bugün yaşanılan tatsız olaydan dolayı çok üzgünüm. Hayatım boyunca şiddetten hep uzak duran ve tasvip etmeyen biri olarak böyle bir saldırıyla karşı karşıya kalmaktan ve tarafı olmaktan son derece rahatsız oldum. Hem ben hem de şirketlerim şiddete hep karşıydık ve öyle de kalmaya devam edeceğiz. Çok şükür iyiyim ama müdürümüze yapılan saldırıya müdahale etmek zorunda kaldım. Hepimize çok geçmiş olsun. Konu ile ilgili olarak gerekli şikayetleri emniyet güçlerimize ileteceğiz. Arayan, soran ve merak eden herkese teşekkürler."

danilo açıklama

Editör: Zuhal Ömür Tarakçı