Süleyman Soylu Yüce Divanda Yargılanmalı Süleyman Soylu Yüce Divanda Yargılanmalı

Hacettepe Üniversitesi Öğretim Görevlisi olan aynı zamanda Ülkü Ocakları eski Başkanı Sinan Ateş, bugün Ankara’da uğradığı silahlı saldırı sonucunda hayatını kaybetti.

Sinan Ateş’in cenazesinin detayları, resmi Twitter hesabından paylaşıldı:

“İnna Lillâhi ve İnnâ İleyhi Raciûn..

Cenazemiz Yarın ( Cumartesi) öğle namazına müteakip Bursa Ulu Cami’de kılınacak cenaze namazı sonrası Emir Sultan mezarlığında toprağa verilecektir.”

ateş tweetb

Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ, hayatını kaybeden Sinan Ateş için taziye mesajı yayınladı. Özdağ mesajında:

"Uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybeden Eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş'e Allah'tan rahmet, ailesine ve sevenlerine baş sağlığı dilerim." dedi.

özdağ -10

İYİ PARTİ’DEN TAZİYE VE CENAZE DUYURUSU

İYİ Parti sözcüsü Kürşad Zorlu, Twitter hesabı üzerinden silahlı saldırı sonucunda hayatını kaybeden Ülkü Ocakları eski Başkanı Sinan Ateş için taziye mesajı yayınladı. Zorlu mesajında,

“Hain bir saldırı sonucu hayatını kaybeden Ülkü Ocakları eski Genel Başkanı, akademisyen Doç.Dr.Sinan Ateş’in vefat haberini büyük bir üzüntüyle öğrendik. Allah'tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı diliyoruz.Bu menfur saldırının failleri derhal ve mutlaka ortaya çıkarılmalıdır.” Dedi.

zorlu twwet

İYİ Parti resmi Twitter hesabı, Kürşad Zorlu'nun tweetini RT'ledi (paylaştı)

ip tweet

Hacettepe Üniversitesi Öğretim Görevlisi Doç. Dr. Sinan Ateş'in vefatı dolayısıyla taziye mesajı yayınlayan diğer siyasilerin sözleri ise şöyle:

davutoğlu -2

klç-7tk

Editör: Habererk Haber Merkezi