Eskinin AKP’lisi Elif Çakır'dan yeninin AKP’lisi Leyla Keleş’e yaylım ateşi!

Karar gazetesi yazarı Elif Çakır, Malatya AKP Battalgazi Belediye Meclis Üyesi Leyla Keleş’in sözlerini eleştirdi.

Eskinin AKP’lisi Elif Çakır'dan yeninin AKP’lisi Leyla Keleş’e yaylım ateşi!

Elif Çakır, bugünkü yazısında, “Hafta sonu ülkemizde geçim sorunları nedeniyle 7 vatandaşımız intihar etti. Bunun vahim olmadığını kim söyleyebilir?” diye sordu.

AKP’li Leyla Keleş’in sözlerini hatırlatan Çakır şunları yazdı:

“Hele ki ‘19 yıldır yönettiğimiz bir ülkede açım diyen bir vatandaşımızın canına kıyması bizim adımıza utanç vericidir’ demesi gereken AK Parti Meclis Üyesi Leyla Keleş ‘İntiharların sorumlusu iktidardır’ tepkisi gösterenlerin ‘havladıklarını’ söylüyor! Bunu söyleyen bir kadın, üstelik dindar birisi!”

“Belediyede meclis üyesi ama kendisini sorumlu hissetmiyor? Vicdanı sızlamıyor? Yüreği yanmıyor? Eve ekmek götürememek ne demektir, diyerek gereğini yapmıyor? Mahcup da hissetmiyor kendini!” diyen Çakır şöyle devam etti:

“Gayet özgüvenli bir şekilde çıkıyor ve ‘havlıyorlar’ diyor!. Diyebiliyor bunu.

Bunları gören kim dindar olmak ister? Dinden diyanetten, dindarlıktan soğumaz mı?

Sahi bugün AK Parti denildiğinde akla neler geliyor?”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Cafer Gökce
Cafer Gökce - 7 ay Önce

AKP dendiginde sahsen benim aklima yolsuzluk Hirsizlik Yandas kayirmacilik Menfaatcilik baskicilik malesef sunuda eklemek zorundayim Müslüman olayan ,cünki yukarida bahsettigim hususlar bir Müslümanda olmamasi gereken hususlar.


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344