Fatih Portakal'dan Erdoğan'ı fena kızdıracak yanıt!

Gazeteci Fatih Portakal, sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın “Gazi’nin mirasına biz sahip çıkıyoruz” ifadelerine sert tepki gösterdi.

Fatih Portakal'dan Erdoğan'ı fena kızdıracak yanıt!

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ölüm yıldönümü dolayısıyla bugün yurdun birçok yerinde törenler düzenlendi.

GAZİ’NİN MİRASINA BİZ SAHİP ÇIKIYORUZ”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu tarafından CSO Konser Salonu’nda düzenlenen 'Atatürk’ü Anma Töreni'ne katıldı. Erdoğan burada yaptığı konuşmada; “Bu ülkede Gazi'nin bölgemizi kucaklayan siyasi, diplomatik mirasına sahip çıkan birisi varsa o da biziz.” İfadelerini kullanmıştı.

Gazeteci Fatih Portakal da, Erdoğan'ın bu sözlerine atıf yaparak iktidarı sert bir dille eleştirdi.

“SİZİN YAPTIKLARINIZIN BİRÇOĞUNU YAPMAZDI”

Fatih Portakal sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; "Partili CB Erdoğan, 'Gazi’nin mirasına biz sahip çıkıyoruz!' demiş. Ara ara güldüren espriler geliyor iktidardan. İyi de sizin yaptıklarınızın birçoğunu kanımca yapmazdı O. En azından milletin cebini koruyup, müteahhitlere vergileri akıtmazdı. Örnek çoğaltabilirim ona göre" dedi.

İşte o paylaşım:

Güncelleme Tarihi: 11 Kasım 2021, 10:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
Turka
Turka - 3 hafta Önce

Bir örnek de benden; Atatürk, hangi cemaate ve o cemaatin baş zatına yıllarca aldanıp onlara önemli görevler vererek ülkesini riske atmış ki? Buradaki en vahim sonuç; YILLARCA ALDANMAK dır ki bu da Allah ın bahşettiği zeka kapasitesinin doğru ve yeterli kullanılamadığının ispatı niteliğindedir. Hele ki aldanmanın neticesini günah çıkartırmış gibi basite indirgeyip kusuru utanmadan başkalarına atmak resmen karşındakileri aptal yerine koymaktır.


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344