Mansur Yavaş'tan fırtına açıklaması: Can ve mal kaybı yok

Ankara Polatlı'da yaşanan kum fırtınasıyla ilgili açıklama yapan Mansur Yavaş, herhangi bir can veya mal kaybının yaşanmadığını söyledi.

banner311
Mansur Yavaş'tan fırtına açıklaması: Can ve mal kaybı yok

Ankara'da'da şiddetli rüzgarla birlikte etkili olan kum fırtınasında ağaçlar devrildi, binaların çatıları uçtu ve 6 kişi hafif yaralandı.

Fırtınaya ilişkin Twitter'dan açıklama yapan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, "Kıymetli hemşehrilerim, Polatlı başta olmak üzere birçok ilçemizde yaşanan kum fırtınasında yoğun bir mesai harcayan çalışma arkadaşlarım fırtınada can ya da herhangi bir mal kaybı olmadığını tespit ettiler. Bütün Ankaralılara geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum" dedi.

Mevsimlik işçilere çadır dağıtımı

Yavaş, ayrıca fıtınadan olumsuz etkilenen mevsimlik işçiler içinde harekete geçtiklerini bildirerek "Polatlı ilçemizde yaşanan kum fırtınasından olumsuz etkilenen mevsimlik tarım işçilerimize sıcak yemek dağıtımı ve çadır desteği için ekiplerimiz yola çıkmıştır. Mesai arkadaşlarımız teyakkuzda olup bölgedeki çalışmalarını ivedilikle sürdürmektedir" ifadelerini kullandı.


Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2020, 22:54

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.