PKK sempatizanı Cinci Hoca'nın AKP'li Belediye Başkanı ile görüntüleri ortaya çıktı!

İstanbul’da "cinci hoca" olarak bilinen ve cinsel taciz suçlamasıyla tutuklanan Burhan Dalgalı’nın Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu ile aynı karede olduğu fotoğraflar ortaya çıktı.

banner311
PKK sempatizanı Cinci Hoca'nın AKP'li Belediye Başkanı ile görüntüleri ortaya çıktı!

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada yayılan "cinci hoca" Burhan Dalgalı isimli şarlatan Türkiye'nin gündemine oturmuştu. 

Yayılan görüntülerde iddiaya göre eşleri ile aralarını düzeltmek için yanına gelen kadınların vücuduna arapça yazılar yazdıktan sonra ilişkiye giren Burhan Dalgalı, Emniyet güçlerinin yaptığı çalışmanın ardından Esenler'de yakalanarak gözaltına alınmış ve tutuklanmıştı. 

PKK SEMPATİZANI ÇIKMIŞTI

Esenler'de evliliklerinde problem yaşayan birden çok kadına, kocalarıyla aralarındaki problemleri çözeceğini söyleyerek tacizde bulunan Burhan Dalgalı'nın terör örgütü PKK sempatizanı olduğu öğrenildi. Burhan Dalgalı'nın daha önceki yıllarda da taciz suçuna karıştığı öğrenildi.

TEVFİK GÖKSU İLE AYNI KAREDE

insel taciz suçlamasıyla tutuklanan Burhan Dalgalı’nın Esenler Belediyesi Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’nun da yer aldığı fotoğrafta yer alması tartışma yarattı. 

Dalgalı’nın 2018-19 yıllarında Esenler belediyesi Park ve Bahçeler bölümünde çalıştığı, bir süre Esenler bölge parkı mescidinde belediye görevlendirmesiyle imamlık yaptığı öne sürüldü.

Dalgalı ile aynı karede olan fotoğrafı ile ilgili T24'e konuşan Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu, "Ben 500 bin kişiyle fotoğraf çektiriyorum. Adamın suç işleyeceğini nereden bileyim ben. Yöre derneklerinde, cenazelerde falan çok görürdüm ben onu. Onun PKK ile fotoğrafını göstermişlerdi bana. Ondan sonra biz 'bu kimdir' falan demeye başladık. Nereye gitsek görüyorduk onu" ifadesini kullandı.


Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.