Milli Savunma Bakanlığı Pençe-Kilit operasyon bölgesinde hain saldırı sonucunda bir askerimizin şehit düştüğünü duyurdu.

Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, "Pençe-Kilit operasyonu bölgesinde, 03 Kasım 2022 tarihinde, bölücü Terör örgütü mensupları tarafından açılan taciz ateşi sonucu İstihkam Uzman Onbaşı Lokman Akçağlayan şehit olmuştur. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah'tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz" ifadelerine yer verildi.

Osman Oktay hadislerle açıkladı: Son kararı kıza bırakan Peygamber’in ümmetinin düştüğü hal! Osman Oktay hadislerle açıkladı: Son kararı kıza bırakan Peygamber’in ümmetinin düştüğü hal!

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar da Şehit İstihkam Uzman Onbaşı Lokman Akçağlayan için yayımladığı taziye mesajında "Kahraman silah arkadaşımız, 3 Kasım 2022 tarihinde şehit olmuştur. Kahraman şehidimize şahsım ve Milli Savunma Bakanlığı mensupları adına Allah'tan rahmet; kederli ailesine ve asil milletimize başsağlığı ve sabır dilerim" dedi.

Milli Savunma Bakanlığı acı haberi açıkladı... İstihkam Onbaşı Lokman Akçağlayan şehit oldu