PEŞKEŞ ÇEKİLEN MHP

 

Ben bu başlığı atmaktan utanıyorum. Ancak bu başlığı MHP’ye layık görenler hala MHP Genel Merkezi kimliğini, MHP Genel Merkezi Paralarını, Şehit Kanına boyanan makamlarında oturmayı zul saymıyor; koltuk uğruna benliklerini, inançlarını AKP’ye ve Nevislerine peşkeş çekiyorlar.

Bir hukukçu, bir öğretmen ve bir mühendis olarak gelinen süreçten utanç duyuyorum. Şehit kanı ile ıslanan bu topraklar, Ülkücü irade ile kurulan bu ülke , Dünya Türklerinin umudu bu vatan ve bu ülke GEMEREK ve TOSYA kararına umut bağlamış……

Hep dedik. AKP bu ülkede ADALET ve EĞİTİMİ yok etti; gerisi zaten teferruat. ADALET HERKESE LAZIM. HAKİMEDE SAVCIYADA… AMA SENİN HAKİMİN BENİM SAVCIM OLURSA BU KARARLARDA ÇIKAR NİCELERİDE…. ŞUANDA HİÇBİRŞEY OLAMIYORSAN PARAYI VER, HUKUK FAKÜLTESİ DİPLOMASI AL; TORPİLİDE BUL HAKİM SAVCI OL….. UTANÇ KANYNAĞI BURADA İŞTE….. TORPİL İLE HAKİMLİK VE SAVCILIK MESLEĞİNE BAŞLAYAN BİR YARGIDAN NE BEKLENİRKİ; 2 YIL ÖNCE FETULLLAH GÜLENDEN REFERANS ALMAYAN HAKİM SAVCI OLAMIYORDU; ŞİMDİ AKP’DEN REFERANS ALMAYAN HAKİM SAVCI OLAMIYOR. FETULLAH GÜLENE TAPANLAR; BUGÜN KANDIRILDIK DEYİP ELİNİ YIKAYIP KENARA ÇEKİLİYOR. NE UTANÇ VERİCİ BİR TABLO…DAHA UTANCI MHP’NİN BUNLARA PEŞKEŞ ÇEKİLMESİ….

BARIŞ SÜRECİ DEDİLER, ÜLKEYİ TERÖR YUVASINA ÇEVİRDİLER, TERÖRİSTİN AYAĞINA ÇADIRDA MAHKEME GÖTÜRÜP, ÜLKEYİ CEPANELİĞE ÇEVİRDİLER, SONRA KANDIRILDIK DEYİP ELLERİNİ YIKADILAR…. ÜLKENİN VE TÜRK DÜNYASININ UMUDU MHP GENEL MERKEZİ NE YAPTI… BUNLARA MHP’Yİ PEŞKEŞ ÇEKMEYE KALKTI… ASIL UTANÇ VERİ OLAN İŞTE BU…

Daha acı olanı bu gidişe dur diyen ÜLKÜCÜLERİN önüne yine MHP GENEL MERKEZİNİN ÇIKARILMASIDIR…. ÜLKÜCÜLERİN BU HALE GETİRİLMESİDİR. MHP GENEL MERKEZİNDE OTURAN ÜLKÜCÜ İRADEYİ TEMSİL ETMEYEN RANT VE KOLTUK MERAKLILARI; BARİ TUĞRUL TÜRKEŞ GİBİ ONURUNUZLA AKP’YE KATILIN. BIRAKIN GEMEREK VE TOSYA HAKİMİNDEN MEDET UMMAYI…. TABİ SİZ BULUNDUĞUNUZ MAKAMIN ADINI VE ŞEREFİNİ HAK ETMEDİĞİNİZ İÇİN; BU MAKAMI TOSYA VEYA GEMEREK İLÇE TEŞKİLATI SANIYORSUNUZ. ORASI ÜLKÜCÜ İRADENİN OTAĞI BUNU BİLİN VE ÖYLE DAVRANIN. ÖYLE DAVRANSANIZ BU YAPTIĞINIZIN UTANCI İÇİNDE O MAKAMDA BİR GÜN KALAMAZSINIZ….

Sizi seçen 1100 delgeden 548 tanesi AÇIK VE NET SİZE YETER ARTIK DİYOR…. BUNE YÜZSÜZLÜKTÜR. BUNE DUYARSIZLIKTIR. ÜLKÜCÜ İRADE BUKADAR DUYARSIZ, YÜZSÜZ OLAMAZ….. AÇILAN ÜÇ KURUŞLUK DAVA BU ONURSUZLUK KARŞISINDA OLDUKÇA BÜYÜK BİR MEBLAĞA TEKAMÜL ETMEKTEDİR…. ÜLKÜ İREDEYİ TEMSİ EDEN DİĞER DELEGELER SİZDE TEMSİL ETTİĞİNİZ İRADEYE VE KALBİNİZE SES VERİN VE İMZLARINIZI GÖNDERİN…. 15 MAYISTAKİ ÜLKÜ ŞÖLENİNE KATILIN…..

ÜLKÜCÜ İRADEYE PARELEL , BÖLÜCÜ YAKIŞTIRMASI YAPILAMAYACAĞINI ANLAMIYORMUSUNUZ; AMA DOĞRU ANLAYAMAZSINIZ. ÇÜNKÜ ÜLKÜCÜ İRADE BU YÜZSÜZLÜK VE ONURSUZLUĞU KABUL ETMEZ…..

MHP GENEL MERKEZİ BIRAKIN DELEGELERİ; MHP KAYITLI ÜYELERİ İLE KONGREYE GİDİN… EĞER KAYITLI ÜYELERİN %25 ‘İ SİZİ TERCİH EDER İSE BEN ONURUM İLE BALGATTAKİ GÖRKEMLİ BİNADAN SİZDEN ÖZÜR DİLEYEREK KENDİMİ ATARIM…..

SİZE SÖYLECEK GEOMETRİK ŞEKİL BULAMIYORUM… SAYIN MERAL AKŞENER BEN PARALLELCİ İSEM; SİZ YAMUKSUNUZ DİYOR, ANCAK BUDA BİR

GEOMETRİK ŞEKİL. BEN BİR MÜHENDİS OLARAK SİZİ TARİF EDECEK BİR GEOMETRİK ŞEKİL BULAMIYORUM. SİZİN TEK TARİFİNİZ VAR ANADOLUDA YAPTIĞINIZ HAREKETE PEŞKEŞ ÇEKMEK DERLER…. SİZİN YAPTIĞINIZ MHP’Yİ AKP’YE PEŞKEŞ ÇEKMEKTİR. ANCAK ONURLU ÜLKÜCÜLER BUNA İZN VERMEZ, VERMEYECEKTİR…. TARİH İLERLEYEN YILARDA SİZİ LANETLE ANACAKTIR…..

MEVCUT MHP MYK’SI VE MHP MİLLETVEKİLLERİ SİZLER GENEL MERKEZDEN ÜSTSÜNÜZ. SİLKİNİN VE KENDİNİZE GELİN…. BIRAKIN YARGITAYI, BIRAKIN MAHKEMELERİ, BIRAKIN BU HİKAYELERİ, ÜLKÜCÜ İRADE MECLİSİNE GELİN…… HİÇMİ SOKAĞA ÇIKMIYORSUNUZ??? HİÇMİ EVİNİZE GİTMİYOR, ÇOCUKLARINIZLA EŞLERİNİZLE GÖRÜŞMÜYORSUNUZ???? NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ DİYE SORMUYORSUNUZ???? KENDİNİZE GELİN!!! AYNAYA BAKIN !!! ÜLKÜCÜ İRADEYE SAHİP ÇIKIN….. MYK’YI TOPLAYIN 15 MAYIS KURULTAYINI TEYİT KARARI ALIN GÖBEĞİNİZİ KENDİNİZ KESİN… YADA AKP’YE KATILIN….. MHP VE ÜLKÜCÜLER PEŞKEŞ ÇEKİLEMEZ…. AKLINIZDAN BİLE GEÇİRMEYİN BU DAVA KAN İLE DOĞDU ŞEHİT KANIU İLE YOĞRULDU…..